• Visos kelionės

  ITAKA kainomis!

 • Puiki galimybė įsigyti

  kelionę išsimokėtinai!

 • Daugelį viešbučių aplankėme patys!
 • ITAKA Lenkijoje

  Nr. 1

Karaibskie Inspiracje

Dominikos Respublika / Pažintinė kelionė /
1310 €
 • Data: 2024-03-02 - 2024-03-09 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 08:30 -> PUJ 14:50
  Grįž: PUJ 16:50 -> WAW 07:40
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Pagal programą
 • - Keliautojų įvertinimas
 • Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Maršrutas: Santo Domingo • Tres Ojos • Santo Cerro • Salto de Baiguette • Santiago de Los Caballeros • Puerto Plata • Damajagua krioklys • Laguna Dudú • Playa Grande • Los Haitises nacionalinis parkas • Cayo Levantado • Altos de Chavón • Higüey

Puiki kelionė po Dominikos Respubliką, graži kelionė visiems, kurie mėgsta Karibų jūros gyvybingumą, tiems, kurie svajoja pamatyti kokoso palmes, pasvirusias virš smaragdinės jūros, tiems, kurie mėgsta gamtą, kuri šioje šalyje yra ypač žavinga. Maršrutu yra tokie gamtos stebuklai kaip kriokliai, urvai, uolų grotos, egzotiškas Los Haitises nacionalinis parkas. Į programą taip pat įtraukta gyvybinga Dominikos Respublikos sostinė – Santo Domingo su paminklais iš UNESCO sąrašo, Altos de Chavon koralų kaimas ir laikas atsipalaiduoti gražiausiuose pasaulio paplūdimiuose. Viešnagę verta pratęsti savaitės poilsiui „viskas įskaičiuota“ viešbutyje rojaus saloje. Maršrutas Dominikos Respublikoje: apie 1050 km.

KELIONĖS PLANAS:
1 DIENA. SANTO DOMINGO (maršrutas: apie 180 km)
Dalyvių susitikimas oro uoste. Skrydis į Punta Kaną. Pervežimas į viešbutį Santo Domingo rajone, apgyvendinimas. Laisvas laikas (priklauso nuo atvykimo laiko). Vakarienė, nakvynė.
2 DIENA. TRES OJOS - SANTO DOMINGO (maršrutas: apie 20 km)
Pusryčiai. Apsilankymas TRES OJOS - tai urvų grupė, slepianti požeminius ežerus ir įdomius uolienų darinius. Įdomus faktas, kad čia buvo filmuojamos scenos filmui „Juros periodo parkas“. Apsilankymas SANTO DOMINGO – Dominikos Respublikos sostinėje ir seniausiame Naujojo pasaulio mieste. Pasivaikščiojimas po istorinį kolonijinį rajoną, kuris įtrauktas į UNESCO sąrašą: katedra, Calle Las Damas, Ozama tvirtovė. Lankytinos vietos: Gintaro muziejus su originaliais eksponatais, Nacionalinis Panteonas, Alcazar de Colon – Kolumbo pilis. Pietūs. Apsilankymas Faro a Colon – Kolumbo švyturyje. Tai mauzoliejus, pastatytas švenčiant 500-ąsias Amerikos atradimo metines, kuriame ilsisi Naujojo pasaulio atradėjo palaikai. Pasirinktinai vakare (už papildomą mokestį vietoje): vakarienė kartu su šokių šou – vakaras kupinas karštų Karibų ritmų! Grįžimas į viešbutį, laisvas laikas, nakvynė.
3 DIENA. SANTO CERRO – SALTO DE BAIGUATE (maršrutas: apie 160 km)
Pusryčiai. Išsiregitravimas. Važiuokite per didžiules dirbamas žemes, išsibarsčiusias aplink Santo Domingą. Užsukite į vietinį turgų, galimybę įsigyti šviežių vaisių ar daržovių, užaugintų Cibao slėnyje, vadinamame Dominikos Respublikos grūdų sandėliu. Pervežimas į SANTO CERRO kalvą, kurioje vyko garsusis konkistadorų mūšis su Taino indėnais. Perėjimas prie SALTO DE BAIGUATE krioklio. Pervežimas į viešbutį Jarabacoa rajone. Apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
4 DIENA. SANTIAGO DE LOS CABALLEROS – PUERTO PLATA (maršrutas: apie 130 km)
Pusryčiai. Išsiregitravimas. Pervežimas į SANTIAGO DE LOS CABALLEROS, antro pagal dydį Dominikos Respublikos miestą, apylinkes. Pervežimas prie Nepriklausomybės atgavimo didvyrių paminklo – miesto simbolio. Paminklas stovi ant kalvos, nuo kurios atsiveria nuostabi miesto panorama. Apsilankymas seniausioje Dominikos Respublikos cigarų gamykloje – Aurora. Ilgą istoriją turintis prekės ženklas yra vienas geriausiai atpažįstamų rinkoje. Cigaro gamyba turi senas tradicijas ir vaidina svarbų vaidmenį tiek šalies kultūroje, tiek ekonomikoje. Galimybė susipažinti su įvairiais garsiųjų Dominikos cigarų gamybos etapais. Pervežimas į PUERTO PLATA, pagrindinį „Gintaro pakrantės“ miestą. Kopimas funikulieriumi į Isabel de Torres viršūnę – Puerto Platos flagmaną. Nuo kalvos atsiveria vaizdas į miestą ir dalį pakrantės, taip pat yra nedidelis botanikos sodas su Karibų jūrai būdinga augmenija. Apsilankymas centrinėje aikštėje senojoje miesto dalyje. Pervežimas į viešbutį Puerto Plata rajone. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.
5 DIENA. DAMAJAGUA KRIKOKLIAI (maršrutas: apie 60 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas saulės ir jūros maudynėms arba dalyvavimas pasirenkamoje išvykoje (už papildomą mokestį vietoje): Damajagua kriokliai ir Šv. Pilypas. Programoje numatytas važiavimas link DAMAJAGUA KRIKIKLIŲ. Tai vandens išraižytas natūralių baseinų ir čiuožyklų kompleksas, pasislėpęs žaliame atogrąžų miške. Tarp daugybės vandens kaskadų galite mėgautis maudynėmis arba pasirinkti įdomesnes veiklas, tokias kaip šokinėjimas į vandenį ar čiuožykla. Grįžkite į Puerto Plata ir aplankykite Šv. Pilypas, vienas iš seniausių gynybinių struktūrų Karibų jūroje. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.
6 DIENA. LAGUNA DUDÚ – PLAYA GRANDE – (maršrutas: apie 200 km)
Pusryčiai. Išsiregitravimas. Pervežimas link LAGUNA DUDÚ, kuri yra saugomoje teritorijoje, tarp vešlios augmenijos. Yra du urvai, sujungti požeminiu koridoriumi, kuriuo galite plaukti. Laikas atsipalaiduoti, išsimaudyti ir šokti į vandenį. Drąsiems yra galimybė iš užtrauktuko įšokti į giliausias marias (už papildomą mokestį vietoje). Važiuokite link PLAYA GRANDE. Laisvas laikas saulės vonioms. Pietūs. Važiuokite link Samanos pusiasalio, kurio atogrąžų augmenija ir rojaus paplūdimiai paverčia jį viena gražiausių vietų pasaulyje. Pervežimas į viešbutį Samanos arba Las Terrenas rajone. Apgyvendinimas ir nakvynė.
7 DIENA. LOS HAITISES NACIONALINIS PARKAS – CAYO LEVANTADO (maršrutas: apie 180 km ir apie 10 km laivu)
Pusryčiai. Išsiregitravimas. Pervežimas į Los Haitises nacionalinį parką. Kelionė laivu per įlankas tarp mangrovių krūmynų, kurie yra kelių dešimčių rūšių paukščių prieglobstis. Sustokite aplankyti urvo. Kruizo į CAYO LEVANTADO salą tęsinys. Ši rojaus sala žavi nuostabiu paplūdimiu ir nepakartojama atostogų atmosfera. Nuo sausio iki kovo galite pamatyti kuprotuosius banginius, kurie ateina į įlanką poruotis. Laikas degintis. Pietūs. Grįžkite laivu į žemyną ir pervežkite į viešbutį Santo Domingo rajone. Nakvynė viešbutyje, nakvynė.
8 DIENA. ALTOS DE CHAVÓN – HIGÜEY (maršrutas: apie 280 km)
Pusryčiai. Išsiregitravimas. Apsilankymas ALTOS DE CHAVÓN, vaizdingoje vietoje ant gilios daubos, kurią išraižė Chavon upė. Miestas buvo pastatytas aštuntajame dešimtmetyje pagal Viduržemio jūros modelį. Pervežimas į HIGÜEY – svarbų salos kultūrinį ir religinį centrą, kurį 1992 metais aplankė Jonas Paulius II. Apsilankymas Nuestra Señora de Altagracia bazilikoje, skirtoje šalies globėjai, kurios forma primena maldai sulenktas rankas. Pervežimas į oro uostą. Išvykimas į Lenkiją. Pratęsiantiems viešnagę: pervežimas į pasirinktą viešbutį.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
7 nakvynės ***/**** viešbučiuose maršrute; dviviečiai kambariai su vonios kambariais • maitinimas: 7 pusryčiai, 3 pietūs, 4 vakarienės • skrydis • pervežimas autobusu •  turistinė kortelė • kelionės vadovas

PAPILDOMAI:
Privalomi mokesčiai vietoje: įėjimo bilietai ir vietiniai gidai: apie 90 USD, arbatpinigiai: apie 5 USD/asm./diena.
Neprivalomi mokesčiai: šokių šou su vakariene: apie 50 USD; Damajagua krioklys ir Fort St. Filipa: apie 95 USD (pasibaigus plaukimui, galima įsigyti nuotraukų ir filmą).
Rekomenduojame pasiimti: vandens batus, preparatą nuo uodų, rankšluostį, galvos apdangalą, kremą nuo saulės, adapterį.


ref:7905

Kitos kelionės datos

Impressive Punta Cana

Dominikos Respublika / Punta Kana / Bavaro
1379 €
 • Data: 2024-03-02 - 2024-03-09 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 08:30 -> PUJ 14:50
  Grįž: PUJ 16:50 -> WAW 07:40
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 26 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategorija : *****

Regionas : Dominikos Respublika - Punta Kana

Aprašymas :
Gražiai įsikūręs prie paplūdimio su švelniu smėliu, užtikrina aukšto lygio aptarnavimą. Svečiai gali naudotis keliais barais ir restoranais, įskaitant net 6 a la carte. Gražus baseinas tropiniame sode su palmėmis, iš kurio atsiveria vaizdas į vandenyną, yra puiki vieta poilsiui ir pramogoms su šeima. Vaikams mini klubas ir atskira dalis viename iš baseinų, o draugiška animatorių komanda rūpinsis vaikų ir suaugusiųjų nuotaika.

Vieta :
Bavaro rajone, regione PUNTA CANA, apie 25 km nuo oro uosto Punta Kana; apie 85 km nuo La Romanos oro uosto.

Paplūdimys :
Privatus, smėlėtas, švelnus įėjimas į vandenyną, šalia viešbučio, prieiga per viešbučio sodą, nemokami skėčiai, saulės gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai.

Viešbutis :
Penkių žvaigždučių viešbutis, pastatytas 1998 m., visiškai atnaujintas 2016 m., 652 kambariai, 18 pastatų, 2-4 aukštų, liftas, erdvus fojė, visą parą dirbanti registratūra, pagrindinis restoranas "Open Sea" - švediškas stalas (tarptautinės virtuvės patiekalai), 6 restoranai, a carte - tarp kiti japonų, italų, prancūzų ir Viduržemio jūros regiono virtuvės patiekalai, aukštos kėdės vaikams ir meniu restoranuose, vegetariški patiekalai, 9 barai, įskaitant paplūdimį; 4 parduotuvės, kazino, naktinis klubas; konferencijų centras 500 žmonių, terasa, sodas; už papildomą mokestį: bevielis internetas, kambarių aptarnavimas; Priimamos kreditinės kortelės: "Visa", "MasterCard", "American Express".

Kambariai :
Standartinis :
2 asm. (1 papildoma lova suaugusiam arba 2 vaikams), apie 37 m² ploto, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija, telefonas, mini baras, kavos / arbatos virimo aparatas, seifas, lygintuvas ir lyginimo lenta; už papildomą mokestį: bevielis internetas; nemokama lovelė vaikams iki 2 metų užsakymui iki atvykimo; balkonas, terasa arba sodas (stalas ir kėdės); sodo vaizdas; baseino vaizdas; Vaizdas į jūrą už užmokestį;
Junior Suite :
2 asm. (1 papildoma lova suaugusiam arba 2 vaikams), apie 50 m², standartinė patalpa, nemokamas belaidis internetas, balkonas, terasa arba sodas (stalas ir kėdės), vaizdas į sodą; Vaizdas į jūrą, kambarys su sūkurine vonia, vaizdas į sodą ir kambarys su sūkurine vonia ir vaizdu į jūrą.

Sportas ir pramogos :
4 baseinai, gėlas vanduo, atskiras skyrius vaikams pagrindiniame baseine, skėčiai, saulės gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai prie baseinų nemokamai; treniruoklių salė, stalo tenisas, fojė, biliardo stalas, šaudymas iš lanko, paplūdimio tinklinis; žaidimų kambarys vaikams, mini klubas, animacija suaugusiesiems ir vaikams, gyvi pasirodymai, diskoteka, amfiteatras; už papildomą mokestį: SPA centras (atviras: 8.00-20.00 val.): sauna, sūkurinė vonia, turkiška pirtis, manikiūras, pedikiūras, priežiūros procedūros.

Viskas įskaičiuota :
Pagrindiniame restorane švediško stalo pusryčiai (10: 30-11: 00) "Plam Coffe & Brunch" pietūs - švediškas stalas (12: 30-14: 30), vakarienė  - švediškas stalas (18: 30-21: 30) pagrindiniame restorane; užkandžiai dienos metu nurodytoje juostoje; gaivieji gėrimai ir vietiniai alkoholiniai gėrimai nurodytuose baruose (9.00-23.00 val.).

Kontaktai :
0018/098411416, www.impressiveresorts.com


ref:8077

Kitos kelionės datos

Grand Sirenis Punta Cana Resort

Dominikos Respublika / Punta Kana / Uvero Alto
1379 €
 • Data: 2024-03-02 - 2024-03-09 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 08:30 -> PUJ 14:50
  Grįž: PUJ 16:50 -> WAW 07:40
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 26 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategorija:
5*****

Regionas:
Uvero Alto / Dominikos Respublika

Trumpas aprašymas:
Atogrąžų rojus mėgstantiems saulę ir jūrą. Idiliškai įsikūręs prie fantastiško paplūdimio, atokiau nuo sausakimšų kurortų, apsuptas vaizdingų kokosų medžių. Tai yra puiki vieta šeimos atostogoms ir kelionei su draugais. Vietoje visos atrakcijos, garantuojančios puikias atostogas: puikus teminių restoranų pasirinkimas „viskas įskaičiuota“ pakete, dideli baseinai, sporto aikštelės, kazino, profesionalus aptarnavimas ir bendros pramogos leidžia visiškai mėgautis egzotiškomis atostogomis.

Vieta:
prie Uvero Alto-Makao paplūdimio, PUNTA CANA regione; maždaug 75 km iki La Romana oro uosto, maždaug 45 km nuo Punta Cana oro uosto.

Paplūdimys:
Uvero Alto - Makao, privatus,  smėlis, platus, maždaug 400 m ilgio, nuolaidus nusileidimas prie paplūdimio, prie pat viešbučio, nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai.

Viešbutis:
5 žvaigždučių, atnaujintas 2018 m., 816 kambarių, iš viso 33 pastatai dviejų viešbučių komplekse: „Sirenis Tropical Suites“ ir „Sirenis Cocotal Beach“, 1-3 aukštuose, erdvus fojė, visą parą dirbanti registratūra, restoranai: Makao - švediškas stalas, tarptautiniai virtuvė, teminiai vakarai, „Saona“ - švediškas stalas, a la carte restoranai:  itališkas, azijietiškas, grill, viduržemio, restoranuose yra vaikų meniu, vaikiškos kėdutės, yra  vegetariškų patiekalų, iš viso 9 barai, iš jų 2 baseinuose ir paplūdimio baras,  mini turgus, bankomatas, kazino; sodas, nemokamas bevielis internetas, kambarių tarnyba (11.00-23.00); papildomi apmokama: kirpykla, skalbykla, automobilių stovėjimo aikštelė; priimamos kreditinės kortelės: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

Kambarys:
Standartinis:
2 asm. (galima pristatyti 1 papildomą lovą suaugusiajam arba 2 vaikams), maždaug 30 m², ploto, tvarkingas, oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia, WC; plaukų džiovintuvas), televizorius, telefonas, mini baras, seifas (mokama); nemokama vaikiška lovelė vaikams iki 2 metų, užsisakius prieš atvykstant; balkonas (stalas ir kėdės);
Standartinis Romance: 2 asm., apie 45 m² (lova su baldakimu), atnaujintas, įrengimas kaip standartinio kambario, papildomai: sūkurinė vonia; 
Šeimyninis Junios suite: 2 asm. (1 arba 2 papildomos lovos - dvigulė lova), apie 45 m², atnaujintas ir patogus, svetainė ir miegamasis, atskirti stumdomomis durimis, įrengimas kaip standartinio kambario.

Sportas ir pramogos:
baseinai, gėlas vanduo: apie 900 m², gylis apie. 0,2-1,6 m, baseinas vaikams, maždaug 10 m², gylis iki 0,4 m ir apie 1000 m² gylio 0,2-2 m,  baseinas vaikams, apie 11 m², gylis iki 0,3 m, prie baseinų galima nemokamai naudotis vandens pramogų parku, skėčiais, gultais ir rankšluosčiais; sporto salė, teniso kortai, paplūdimio tinklinis, stalo tenisas, šaudymas iš lanko, vandens aerobika, šokių pamokos; žaidimų aikštelė ir žaidimų kambarys vaikams, mini klubas (4-12 metų amžiaus), diskoteka (gėrimai mokami papildomai), amfiteatras, animacijos; už papildomą mokestį: biliardo stalas, aikštės apšvietimas, atpalaiduojantys masažai, šitsu, karšti akmenys, liekninantys masažai

Viskas įskaičiuota:
pusryčiai - švediškas stalas (7.00-10.00), pietūs - švediškas stalas (13.00-15.00), vakarienė - švediškas stalas (18.30-22.00) Makao arba Saona restorane; barbekiu tam skirtame bare (10.00-17.00); užkandžiai kavinėje (10.00-17.00); užkandžių baras sporto bare (17.00–7.00); gaivieji gėrimai nurodytame bare, vietiniai alkoholiniai gėrimai nurodytuose baruose (10.30-1.00); vakarienė paskirtame à la carte restorane vieną kartą viešint (būtina rezervacija ir tinkama apranga); būtina dėvėti „viskas įskaičiuota“ apyrankes.

Kontaktai:
0018/096886490, www.sirenishotels.com

GRATIS:
Aptarnavimas paplūdimyje:
WIFI


ref:1580

Kitos kelionės datos

Vista Sol Punta Cana Beach Resort & Spa

Dominikos Respublika / Punta Kana / Cabeza De Toro
1609 €
 • Data: 2024-03-16 - 2024-03-23 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 08:30 -> PUJ 14:50
  Grįž: PUJ 16:50 -> WAW 07:40
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 26 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategorija: ****

Regionas: Dominikos Respublika/ Punta Cana

Trumpas aprašymas:
Saulė, dangiškas paplūdimys, krištolo skaidrumo turkio spalvos vanduo ir merengue ritmai! Fantastiškas kurortas, įsikūręs rytinėje Dominikos Respublikos pakrantėje, visai šalia garsiojo Bavaro paplūdimio, vieno gražiausių pasaulio paplūdimių. Tai ideali vieta aktyviam poilsiui su šeima – galite išbandyti savo jėgas įvairiose vandens sporto šakose, žaisti tenisą ir tinklinį ar palaikyti formą sporto salėje. Svečiai gali naudotis palmių sodo apsuptais baseinais ir SPA centre, kuriame siūlomi masažai ir procedūros. Viešbučio mini klubas – mėgstamiausia vieta patiems mažiausiems, animacijų metu visi puikiai praleis laiką. Patogūs kambariai su visais patogumais kviečia atsipalaiduoti po turiningos dienos. Čia įgausite jėgų kitiems metams!

Vieta:
Punta Cana rajone, Bavaro viešbučių rajone su parduotuvėmis, barais ir restoranais, apie 4 km nuo Manati parko, apie 17 km nuo Punta Kanos oro uosto, apie 82 km nuo La Romana oro uosto.

Paplūdimys:
Bavaro – viešas paplūdimys, prie viešbučio, laikomas viena gražiausių pasaulyje, atskira viešbučio dalis, smėlėtas – švelnus, lengvas smėlis, nuolaidus paplūdimys, nemokami skėčiai ir gultai.

Apie viešbutį:
keturios žvaigždės, stilingas, 548 kambariai, 11 pastatų, iki 2 aukštų, erdvus ir elegantiškas vestibiulis, terasa, sodas, nemokamas belaidis internetas (vestibiulyje, registratūroje, sporto salėje, amfiteatre, SPA, gurmanų ir teppanyaki restoranuose), priimamos kredito kortelės: Visa, MasterCard, American Express.

Sportas ir pramogos:
3 baseinai, laisvos formos, gėlo vandens, 2 baseinai vaikams, 3 sūkurinės vonios, nemokami skėčiai ir gultai prie baseinų; 2 teniso kortai (nemokamai: 1 val./dieną; mokamas apšvietimas: apie 10 USD/val.); sporto salė; stalo tenisas, vandens aerobika, paplūdimio tinklinis, baidarės, katamaranas, irklentės, nardymas su vamzdeliu, mini klubas (4-12 m.; dirba: 10.00-17.00), amfiteatras, animacija suaugusiems ir vaikams: žaidimai ir užsiėmimai, turnyrai, pasirodymai, sportinė veikla, gyva muzika, už papildomą mokestį: SPA centras: uždaras baseinas, apie 67 m², gėlas vanduo, treniruoklių salė, hamamas, veido ir kūno procedūros, masažai; golfo laukai šalia viešbučio (pasiūlymas iš išorės).

Baseinas:
3 baseinai, netaisyklingos formos, gėlo vandens, 2 vaikiški baseinai, 3 sūkurinės vonios, nemokami skėčiai ir gultai prie baseinų.

Mokamos paslaugos:
Pinigų keitykla.

Kambariai:
Standartinis:

2 asm, (galima 1 papildoma lova suaugusiam arba 2 vaikams), apie 22-25 m², gerai prižiūrėtas, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija, telefonas, kavos/arbatos rinkinys, šaldytuvas, nemokama vaikiška lovelė vaikams iki 2 metų, užsisakius prieš atvykstant, balkonas arba terasa (stalas ir kėdės), už papildomą mokestį: seifas, bevielis internetas (mokama: apie 10 USD/3 GB/3 d., apie 15 USD/5 GB/5 d., apie 25 USD/10 GB/10 d.).

Restoranai:
pagrindinis restoranas – švediškas stalas, tarptautinė virtuvė, 5 a la carte restoranai: BBQ American Grill – ant grotelių kepti patiekalai, El Mariachi – meksikietiška virtuvė, Mamma Mia – italų virtuvė, Teppanyaki – azijietiška virtuvė, gurmaniška – gurmaniška virtuvė, à la carte restoranuose privaloma oficiali apranga (džentelmenai – ilgos kelnės), būtina išankstinė rezervacija, 7 barai: fojė, 3 prie baseinų, paplūdimyje, teatro baras ir sporto baras.

Viskas įskaičiuota:
pusryčiai (7.00-10.00), pietūs (12.00-15.00), vakarienė (18.30-22.00) švediškas stalas pagrindiniame restorane, užkandžiai sporto bare  (10.00–17.30), gaivieji ir vietiniai alkoholiniai gėrimai tam skirtuose baruose (9.00-24.00), būtina nešioti „viskas įskaičiuota“ apyrankes.


ref:4697

Kitos kelionės datos

Tropical Deluxe Princess

Dominikos Respublika / Punta Kana / Bavaro
1609 €
 • Data: 2024-03-02 - 2024-03-09 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 08:30 -> PUJ 14:50
  Grįž: PUJ 16:50 -> WAW 07:40
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 26 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategorija: *****

Regionas: Dominikos Respublika / Punta Kana

Trumpas aprašymas:
Tipiška Karibų architektūra, žemaaukščiai spalvingi namai atogrąžų sode, gražus smėlio paplūdimys ir šilti vandenyno vandenys – tai puiki vieta egzotiškoms atostogoms su šeima ir draugais. Viešbutis yra didelio „Princess Hotels & Resorts“ komplekso, esančio greta „Caribe Deluxe Princess“, kurio patogumai yra prieinami „Tropical Deluxe“ svečiams, dalis. Daugybė pramogų ir sporto objektų: 3 baseinai, 2 teniso kortai, treniruoklių salė, vandens sportas paplūdimyje ir animacija vaikams ir suaugusiems – tai tik dalis pramogų, kurios laukia vietoje. Tai taip pat rojus gurmanams – a la carte restoranuose patiekiami Dominikos ir Brazilijos virtuvės patiekalai.

Vieta:
Bavaro viešbučių rajone, PUNTA KANOS regione, šalia parduotuvės, barai ir restoranai; apie 25 km nuo Punta Kanos oro uosto, apie 80 km nuo La Romana oro uosto.

Paplūdimys:
Bavaro, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, visai šalia viešbučio, išsiskiriantis Mėlynosios vėliavos sertifikatu, priėjimas per viešbučio teritoriją, nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai.

Viešbutis:
penkių žvaigždučių, pastatytas 2000 m., renovuotas 2021 m., 310 kambarių, 5 pastatai, 2 aukštai, erdvus fojė, visą parą dirbanti registratūra, 8 restoranai: pagrindinis Food Market – švediškas stalas, à la catre restoranai (reikalingas išankstinis rezervavimas) : Tao – azijietiškas virtuvė, La Tagiata – itališka, Fogo – braziliška, Nopal – meksikietiška, El Pilon – vietinė virtuvė, La Cava (neįskaičiuota į „viskas įskaičiuota“) ir „Platinum“ restoranas (neįskaičiuota į „viskas įskaičiuota“), vakarienės metu būtina oficiali apranga (ponai – ilgos kelnės), Beachouse – paplūdimio užkandžių klubas, Frapuccino – kavinė-blyninė, ledų parduotuvė, 9 barai su vietiniais ir tarptautiniais gėrimais: vestibiulio baras, Acqua baras prie baseino, Manati baras vaikams prie baseino, Beachouse ir Beachouse Rooftop - 2 paplūdimio barai, La Cantina šalia vestibiulio, Terraza pagrindiniame restorane, Teatro baras, Sporto baras (24 val.); prekybos centras: butikas, suvenyrų parduotuvė, mini parduotuvė, juvelyrinių dirbinių parduotuvė, automobilių stovėjimo aikštelė, koplyčia, transportas viešbučio viduje (melex); konferencijų centras, nemokamas bevielis internetas; už papildomą mokestį: aukščiausios kokybės bevielis internetas, kirpykla, vaikų priežiūra, budintis gydytojas, skalbykla, vestuvių metinių organizavimas, Avalon Casino (viešbutyje Grand Bávaro Princess); priimamos kredito kortelės: Visa, MasterCard, American Express.

Kambarys:
Tropical deluxe:

2 asm, (galima pastatyti 1 arba2  papildomas lovas), apie 32 m², individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), bevielis internetas, palydovinė televizija (50 colių), telefonas, 110v lizdas ir USB + USB-C jungtis, mini baras (papildomas kasdien: vanduo, gėrimai, alus), kavos rinkinys, skaitmeninis seifas, lygintuvas ir lyginimo lenta; balkonas arba terasa (skėtis);
Family suite:
2 asm, (galima pastatyti 3 papildomas lovas), apie 39 m², 2 vonios kambariai, 2 miegamieji (pagrindinis miegamasis su dvigule lova, papildomas kambarys su dviaukšte lova), 2 televizoriai su palydovine televizija, įrengimas kaip tropical deluxe kambario; balkonas arba terasa (skėtis);

Sportas ir pramogos:
3 baseinai suaugusiems ir vaikams, skėčiai, gultai ir rankšluosčiai prie baseinų nemokamai; 2 teniso kortai su prožektoriais (mokama), daugiafunkcinė sporto aikštelė, futbolo aikštelė, stalo tenisas, mini golfas, treniruoklių salė, nardymo pamoka baseine (1 pamoka/asm./nakvynė); žaidimų kambarys ir žaidimų aikštelė vaikams, mini klubas (4-12 m.), paauglių klubas (13-17 m.), vandens sportas, teatras su vakaro pramogomis, dienos ir vakaro užsiėmimai, animacija suaugusiems ir vaikams; už papildomąą mokestį: boulingas, SPA zona: sūkurinė vonia, sauna, nagų formavimas, masažai, veido ir kūno procedūros; vandens sportas paplūdimyje (pasiūlymas iš išorės).

Viskas įskaičiuota 24h:
švediško stalo pusryčiai (6.00-10.30), švediško stalo pietūs (12.30-15.00), švediško stalo vakarienė (18.30-22.30), pagrindiniame restorane; vakarienė pasirinktame à la carte restorane (neribota, būtina išankstinė rezervacija); užkandžiai nurodytuose baruose ir restoranuose (nurodytomis valandomis); gaivieji ir vietiniai alkoholiniai gėrimai nurodytuose baruose ir restoranuose (24 val.); būtina nešioti „viskas įskaičiuota“ apyrankes.


ref:8525

Kitos kelionės datos

Serenade Punta Cana Beach & Spa Resort

Dominikos Respublika / Punta Kana / Cabeza De Toro
1609 €
 • Data: 2024-03-02 - 2024-03-09 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 08:30 -> PUJ 14:50
  Grįž: PUJ 16:50 -> WAW 07:40
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 26 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategorija: 
5*****

Regionas:  
Punta Cana/Dominikos Respublika

Trumpas aprašymas:
Fantastiškas, įsikūręs prie pasakiško paplūdimio ir apsuptas vešlios egzotiškos augmenijos, puikiai tinka šeimos atostogoms po palmėmis. Viešbutis kviečia su puikiu paslaugų lygiu, moderniu ir elegantišku interjeru, patogiais kambariais ir puikia virtuve, kuria galima mėgautis keliuose teminiuose restoranuose. Beprotybė baseine, linksmybės animacijos metu ar poilsis SPA centre? Tavo pasirinkimas. Vienas dalykas yra tikras - atostogos čia bus nepamirštamos!

Vieta:
viešbučio rajone Cabeza de Toro, maždaug už 20 km nuo PUNTA CANA, maždaug už 2 km nuo „Dolphin Explorer“, apie 8 km nuo „Bavaro“ nuotykių parko; apie 14 km nuo Punta Cana oro uosto, apie 82 km nuo La Romana oro uosto.

Paplūdimys:
Cabeza de Toro, smėlėtas, nuolaidus nusileidimas, prie pat viešbučio, nemokami skėčiai ir gultai.

Viešbutis:
5 žvaigždučių, prabangus ir modernus, pastatytas 2019 m., 603 kambariai, 7 pastatai, 3 aukštai, liftai, erdvus, modernus ir elegantiškas vestibiulis, visą parą dirbanti registratūra, 6 restoranai, įskaitant pagrindinį - švediškas stalas ir 5 a la carte restoranai: italų, japonų, Viduržemio jūros regiono, tarptautiniai, Grill, 8 barai, įskaitant vestibiulį, paplūdimio ir baseino barai, kavinė; pinigų keitykla, konferencijų centras; sodas, stogo terasa; nemokamas belaidis internetas; už papildomą mokestį: vaikų priežiūra, budintis gydytojas, kirpykla, skalbykla, automobilių nuoma; priimamos kreditinės kortelės: Visa, MasterCard.

Kambarys:
Luxury: 2 asm. (1 papildoma lova suaugusiajam ar 2 vaikams - dvigulė lova), apie 50 m², individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, WC; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, seifas; kavos / arbatos rinkinys, lyginimo rinkinys; balkonas arba terasa su vaizdu į sodą;
Luxury swip-up: 2 asm.(1 papildoma lova suaugusiajam ar 2 vaikams - dvigulė lova arba sofa), įrengimas kaip Luxury kambaryje, papildomai: terasa su prieiga prie baseino, bendro su kitais kambariais; vaizdas į sodą;
Luxury master swim-up: 2 asm. (galimos 3 papildomos lovos suaugusiems arba 4 vaikams - sofa), maždaug 98 m², 2 kambariai, įrengimas kaip Luxury kambaryje, vaizdas į baseiną ar sodą; liukso Suite jacuzzi: 2 asm. (1 papildoma lova suaugusiajam arba 2 papildomos lovos vaikams - dvigulė lova arba sofa), maždaug 91 m2, 1 kambarys, įrengimas kaip Luxury kambaryje, papildomai lauko sūkurinė vonia, vaizdas į jūrą; 

Sportas ir pramogos:
baseinas, apie 1000 m², vaikų baseinas su čiuožyklomis, apie 600 m², baseinas su sūkurine vonia, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai prie baseinų prieinami nemokamai; treniruoklių salė; žaidimų aikštelė vaikams, mini klubas, paauglių klubas, animacijos suaugusiems ir vaikams; kazino, diskoteka; už papildomą mokestį: sveikatingumo ir SPA centras, vandens sportas paplūdimyje.

Viskas įskaičiuota:
pusryčiai (7.00-10.30), pietūs (12.30-15.30) ir vakarienė (18.30-21.30) pagrindiniame restorane; užkandžiai nustatytu laiku tam skirtuose baruose; gaivieji ir vietiniai alkoholiniai gėrimai nurodytame bare (10.00–24.00); būtina dėvėti „viskas įskaičiuota“ apyrankes.

Kontaktai:
0018/095521700, www.serenadepuntacana.com

GRATIS:
WIFI
Aptarnavimas paplūdimyje


ref:8295

Kitos kelionės datos

BlueBay Villas Doradas

Dominikos Respublika / Puerto Plata / Playa Dorada
1643 €
 • Data: 2024-04-21 - 2024-04-28 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> POP 17:45
  Grįž: POP 19:25 -> WAW 18:15
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 24 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategoria:

****

Region:

Dominikana / Puerto Plata

Opis oferty: :

Znakomite miejsce na romantyczny wypoczynek we dwoje. Pooony bezporednio przy piknej, piaszczystej play otoczonej palmami przyjmuje wycznie dorosych Goci. Przyjemny i zadbany kompleks oferuje bogat bazrekreacyjn, urozmaicone animacje, wybr restauracji tematycznych i barw oraz docenian za jako serwowanych potraw bogat formu all inclusive. Mionikw golfa ucieszy pooone niedaleko 18-dokowe pole golfowe. Dodatkowo o dobre samopoczucie Goci dba profesjonalna i przyjazna obsuga, a beztroska, wakacyjna atmosfera zapewnia peen relaks i odprenie.

POOENIE: :

w dzielnicy hotelowej Playa Dorada, ok.6 km od centrum PUERTO PLATA,najblisze sklepy i bary ok. 1 km od hotelu; ok. 16 km od portu lotniczego w Puerto Plata.

PLAA: :

Playa Dorada, publiczna, piaszczysta, agodne zejcie do morza, bezporednio przy hotelu, wyrniona certyfikatem Bkitna Flaga, bezpatne parasole, leaki, materace i rczniki; snack bar.

HOTEL: :

czterogwiazdkowy, zbudowany w 1985 r., 245 pokoi, 8 budynkw, 2 pitra, eleganckie lobby, caodobowa recepcja, restauracja Las Gaszas - dania w formie bufetu, kuchnia midzynarodowa, 3 restauracje á la carte: Jardin de Jade - kuchnia orientalna, El Dorado - dania z grilla, El Pescador - owoce morze, 5 barw: swim-up bar w basenie, Hicotea, Beach Club, Black & White, Chillout; kantor, sklep z pamitkami, parking; taras z widokiem na morze i ogrd; za opat: internet bezprzewodowy (ok. 60 USD/tydz.), punkt internetowy, fryzjer, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club; hotel przyjmuje goci powyej 18. roku ycia.

POKJ::

standardowy: :

2-os. (moliwo 1 dostawki), ok. 24 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, wentylator, azienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, minibar, elazko, deska do prasowania; za opat: internet bezprzewodowy (ok. 60 USD/tydz.), sejf (ok. 3 USD/dzie); balkon (stolik, krzeseka); widok na ogrd lub basen.

SPORT I ROZRYWKA: :

3 baseny, sodka woda, g. 0,9-1,3 m, jacuzzi, brodzik, sodka woda, g. ok. 0,3 m, przy basenach bezpatne parasole, leaki i rczniki; 3 korty tenisowe, koszykwka, siatkwka, aqua aerobik, joga, pilates, lekcje taca, krykiet, tenis stoowy, windsurfing, kajaki; animacje (w terminie: 23.12-29.03); za opat: 18-dokowe pole golfowe (oferta zewntrzna); centrum spa (patne): sauna, zabiegi pielgnacyjne, masae.

ALL INCLUSIVE 24H::

niadanie (7.00-10.00), obiad (12.30-15.00), kolacja (18.30-22.00) w formie bufetu w restauracji Las Gaszas, pne niadanie (10.30-11.30), przekski (7.00-23.00), podwieczorek (15.00-17.00) w barze Beach Club, raz na pobyt kolacja w kadej z restauracji á la carte; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe (24h) w wyznaczonych barach (w godzinach: 7.00-24.00 z alkoholi serwowane jest tylko piwo); wymagane noszenie opasek all inlusive.

KONTAKT: :

001/8093203000;, www.bluebayresorts.com

GRATIS: :

serwis plaowy


ref:3360

Kitos kelionės datos

Marien Puerto Plata

Dominikos Respublika / Puerto Plata /
1755 €
 • Data: 2024-04-14 - 2024-04-21 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> POP 17:45
  Grįž: POP 19:25 -> WAW 18:15
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 24 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategoria:

*****

Region:

Dominikana / Puerto Plata

Opis oferty: :

Pikna sceneria, karaibska gocinno i przyjazna atmosfera - to doskonay przepis na udane wakacje we dwoje! Pooony tu przy piknej piaszczystej play, idealnej na romantyczne spacery, oferuje wiele atrakcji - bogate zaplecze sportowe, animacje, wybr tematycznych restauracji, a dla mionikw wina specjaln Winotek, w ktrej mona zarwno skosztowa jak i kupi jego smakowite odmiany. Elegancki, karaibski wystrj, przestronne, dobrze wyposaone pokoje i profesjonalny serwis sygnowany znan mark hotelarsk zapewniaj komfortowy wypoczynek w eleganckim i stylowym otoczeniu.

POOENIE: :

w dzielnicy hotelowej Costa Dorada, ok. 5 km od centrum PUERTO PLATA, najblisze sklepy i bary ok.5 km od hotelu; ok. 20 km od portu lotniczego w Puerto Plata; przystanek autobusowy ok. 100 m od hotelu.

PLAA: :

Costa Dorada, hotelowa, piaszczysta, agodne zejcie do morza, bezporednio przy hotelu, bezpatne parasole i leaki, snack bar.

HOTEL: :

piciogwiazdkowy, zbudowany w 2001 r., 584 pokoje, kilka budynkw, 2 pitra, eleganckie lobby, caodobowa recepcja, restauracja Cayuco - dania w formie bufetu, midzynarodowa, 3 restauracje á la carte: Gourmet, Rodizio - kuchnia brazylijska, Orale - kuchnia meksykaska, w restauracjach dostpne foteliki dla dzieci, 6 barw: w lobby, przy basenie, na play, przy teatrze, w dyskotece, Vinoteca (nie objta all inclusive); kantor, minimarket, sklep z pamitkami, parking; sala konferencyjna dla 700 os., taras z widokiem na pla; za opat: room-service, internet bezprzewodowy (ok. 25 USD/dzie), pralnia, opiekunka do dziecka, fryzjer, wypoyczalnia samochodw; akceptowane karty kredytowe Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

POKJ::

standardowy: :

2-os., (moliwo 1 lub 2 dostawek dla dzieci), ok. 40 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, azienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, minibar, zestaw do kawy/herbaty; za opat: internet bezprzewodowy (ok. 25 USD/dzie), sejf (ok. 3 USD/dzie); bezpatne eczko dla dziecka do 2 lat na zamwienie przed wyjazdem; balkon (stolik, krzeseka); widok na morze za dopat;

superior: :

2-os. (moliwo 1 lub 2 dostawek dla dzieci), ok. 46 m², wyposaenie jak w pokoju standardowym; w nowszej czci hotelu; balkon (stolik, krzeseka); pokj superior na zamwienie za dopat;

junior suite: :

2-os. (moliwo 1 lub 2 dostawek dla dzieci), ok. 84 m², dodatkowy pokj dzienny z aneksem kuchennym, 2 azienki, wyposaenie jak w pokoju standardowym; balkon (stolik, krzeseka), junior suite na zamwienie za dopat.

SPORT I ROZRYWKA: :

basen (czynny: 7.00-19.00), woda mieszana,g.0,4-1,5m, basen dla dzieci g. 0,6 m, sodka woda, przy basenach bezpatne parasole, leaki i rczniki; 2 korty tenisowe z patnym owietleniem (ok. 10 USD/godz.), aerobik, siownia, siatkwka plaowa, tenis stoowy, bilard, water polo, windsurfing; pokj zabaw dla dzieci, miniklub (5-12 lat), animacje dla dorosych i dzieci (w terminie: 23.12-29.03), dyskoteka, kasyno; za opat: pole golfowe (oferta zewntrzna);centrum spa (patne): jacuzzi, ania parowa, solarium, zabiegi relaksacyjne i masae.

ALL INCLUSIVE::

niadanie (6.30-11.00), obiad (12.30-15.00), kolacja (18.30-22.00) w formie bufetu w restauracji Cayuco; lokalne napoje bezalkoholowe (10.00-2.00, 3.00-6.00) i alkoholowe (10.00-2.00, w godz.: 3.00-6.00 wino i piwo) w wyznaczonych barach; wymagane noszenie opasek all inlusive.

KONTAKT: :

001/80073762747;, www.belivehotel.com

GRATIS: :

wiadczenia hotelowe: 1. dziecko do 12 lat serwis plaowy


ref:3343

Kitos kelionės datos

Sunscape Puerto Plata

Dominikos Respublika / Puerto Plata /
1805 €
 • Data: 2024-04-14 - 2024-04-21 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> POP 17:45
  Grįž: POP 19:25 -> WAW 18:15
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 24 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategoria:

****

Region:

Dominikana / Puerto Plata

Opis oferty: :

Otwarty w 2016 r., pooony w bujnym tropikalnym ogrodzie, zachwyca pikn pla i doskona, wakacyjn atmosfer. Komfortowe pokoje urzdzone s w jasnych kolorach i wyposaone we wszystkie potrzebne udogodnienia. Do wyboru 9 restauracji serwujcych dania kuchni z caego wiata i a 7 barw objtych all inclusive. Dla aktywnych przygotowano zaplecze sportowo-rekreacyjne, m.in. basen, kort tenisowy, zajcia aqua jogi oraz bogat ofert sportw wodnych, a dla pocztkujcych lekcj nurkowania w basenie gratis! Idealne miejsce na prawdziwy relaks z rodzin i przyjacimi.

POOENIE: :

w dzielnicy hotelowej Playa Dorada, ok. 6 km od centrum PUERTO PLATA, najblisze sklepy ok. 1 km od hotelu; ok. 16 km od portu lotniczego w Puerto Plata.

PLAA: :

Playa Dorada, publiczna, piaszczysta, agodne zejcie do morza, wyrniona certyfikatem Bkitna Flaga, bezporednio przy hotelu, przejcie przez hotelowy ogrd, bezpatne parasole i leaki.

HOTEL: :

czterogwiazdkowy,otwarty w 2016 r., 585 pokoi, 16 budynkw, 2 pitra, przestronne i eleganckie lobby, caodobowa recepcja, 9 restauracji, m.in.: Windows - dania w formie bufetu, 4 restauracje á la carte: kuchnia azjatycka, woska, argentyska, karaibska, w restauracjach dostpne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariaskie, 8 barw, w tym przy basenie, swim-up i na play, bar Sun Club (dostpny tylko dla goci z czci Sun Club); sklepy z pamitkami i cygarami, parking, kantor; centrum konferencyjne dla 180 osb, taras, ogrd; za opat: internet bezprzewodowy (ok. 15 USD/dzie), opiekunka do dziecka, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Diners Club.

POKJ::

deluxe: :

2-os. (moliwo 1 lub 2 dostawek dla dzieci - podwjne ko), ok. 33 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, azienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, minibar, zestaw do kawy/herbaty, sejf, deska do prasowania; bezpatne eczko dla dziecka do 2 lat na zmwienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzeseka), widok na ogrd;

rodzinny deluxe: :

2-os. (moliwo 2 lub 3 dostawek dla dzieci), ok. 66 m², 2 pomieszczenia przedzielone drzwiami, wyposaenie jak w pokoju deluxe; pokj rodzinny deluxe na zamwienie, za dopat.

SPORT I ROZRYWKA: :

2 baseny, sodka woda, g. 1,4 m, ok. 1200m² i 200 m²,brodzik dla dzieci, sodka woda, g. 0,3 m, przy basenie bezpatne parasole i leaki; kort tenisowy, tenis stoowy, aqua aerobik, aqua joga, water polo, koszykwka, siatkwka plaowa, 1 lekcja nurkowania w basenie, snurkowanie, windsurfing, kajaki, katamaran; pokj i plac zabaw dla dzieci, Explorer`s Club (3-12, 13-17 lat), animacje dla dorosych i dzieci: muzyka na ywo, rysowanie, gry planszowe i video; za opat: centrum wellness: zabiegi pielgnacyjne, masae, motorowe sporty wodne, nurkowanie; 18-dokowe pole golfowe ok. 250 m od hotelu (oferta zewntrzna).

ALL INCLUSIVE 24H::

niadanie (7.00-11.00), obiad (12.30-15.30), kolacja (18.30-22.00) w wyznaczonych restauracjach; przekski w wyznaczonych barach i restauracjach (24h); napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonych barach i restauracjach (24h).

KONTAKT: :

0018/6678672273,, www. sunscaperesorts.com

GRATIS: :

wiadczenia hotelowe: 1. dziecko do 13 latserwis plaowy1 lekcja nurkowania w basenie


ref:3699

Kitos kelionės datos

Caribe Deluxe Princess

Dominikos Respublika / Punta Kana / Bavaro
1839 €
 • Data: 2024-03-02 - 2024-03-09 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 08:30 -> PUJ 14:50
  Grįž: PUJ 16:50 -> WAW 07:40
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 26 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategorija: *****

Regionas: Dominikos Respublika / Punta Kana

Trumpas aprašymas:
Spalvingi pastatai, apsupti atogrąžų sodo su aukštomis palmėmis, vedančiomis į pasakišką baltą paplūdimį, ir turkio spalvos jūrą – tai atvirukas iš atostogų šioje fantastiškoje vietoje. Viešbutis yra didžiulio „Princess Hotels & Resorts“ komplekso dalis, greta „Tropical Deluxe Princess“, kurio patogumais gali naudotis „Caribe Deluxe“ svečiai. Karibų architektūra, gražus baseinas, fantastiškas paplūdimys ir gerai organizuotas laikas su tipiškomis atostogų pramogomis ir sportine veikla – tai tik keletas viešbučio privalumų. Didelis restoranų ir barų pasirinkimas, patogūs kambariai ir nesibaigiančių atostogų atmosfera garantuoja sėkmingas atostogas.

Vieta:
Bavaro viešbučių rajone, PUNTA KANOS regione, šalia parduotuvės, barai ir restoranai, apie 4,5 km nuo Manati parko Bavaro; apie 22 km nuo Punta Kanos oro uosto; autobusų stotelė šalia viešbučio.

Paplūdimys:
Bavaro paplūdimys, laikomas vienu gražiausių pasaulyje, viešas, platus, balto smėlio, nuolaidus įėjimas į jūrą, visai šalia viešbučio, nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai.

Viešbutis:
penkių žvaigždučių, modernus ir stilingas, pastatytas 2000 m., renovuotas 2021 m., 355 kambariai, 2 aukštai, erdvus fojė, visą parą dirbanti registratūra, pagrindinis restoranas Food Market – švediškas maistas, tarptautinė virtuvė, à la carte restoranai (būtina išankstinė rezervacija pagal išankstinę rezervaciją) : TAO – Azijos virtuvė, La Tagliata – itališka virtuvė, Nopal – meksikietiška virtuvė, Fogo – braziliška virtuvė, El Pilón – vietinė virtuvė; neįeina į „viskas įskaičiuota“: „Platinum Restaurant“ – jūros gėrybės, „La Cava“ – tarptautinė virtuvė; Restoranuose yra vaikiškos kėdutės ir meniu, vegetariški patiekalai (pagal pageidavimą), vakarienės metu būtina oficiali apranga (ponai – ilgos kelnės); 10 barų: vestibiulio baras, vandens baras prie baseino, baras „Manatí“ vaikams prie baseino, baras „Beachouse“ paplūdimyje, „Beachouse-Rooftop“ paplūdimyje, „La Cantina“ šalia vestibiulio, „La Terraza“, „Serenata“ teatre, „Kanalla“ - sporto baras 24h, užkandžių baras, papildomai Frapuccino - kavinė/blynų kepimo aparatas, Corneto - ledainė; pinigų keitykla, parduotuvės; konferencijų centras 330 žmonių, nemokamas bevielis internetas; už papildomą mokestį:  interneto kavinė (apie 5 USD/15 min), kambarių aptarnavimas, kirpykla, budintis gydytojas; priimamos kredito kortelės: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

Kambarys:
Deluxe:

2 asm, (galima pastatyti 1 arba 2 papildomas lovas), elegantiškas ir modernus, individualiai valdomas oro kondicionierius, lubų ventiliatorius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija, telefonas, kavos/arbatos rinkinys, seifas, mini baras; nemokama vaikiška lovelė vaikams iki 2 metų pagal užsakymą prieš atvykstant; balkonas arba terasa (stalas ir kėdės), vaizdas į sodą arba baseiną;
Suite deluxe:
2 asm, (galima pastatyti 1 arba 2 papildomas lovas), įrengimas kaip deluxe kambario, papildomai: svetainė;

Sportas ir pramogos:
3 baseinai, laisvos formos, gėlas vanduo, atskira sekcija vaikams, vandens masažas, skėčiai, gultai ir rankšluosčiai prie baseinų nemokamai; 2 teniso kortai (mokami prožektoriai: apie 10 USD/val.), daugiafunkciai kortai, mini golfas, treniruoklių salė, paplūdimio tinklinis, paplūdimio futbolas, daugiafunkcinės sporto aikštelės, stalo tenisas, šaudymas iš lanko, biliardo stalas, stalo futbolas, nemotorizuotas vandens sportas; žaidimų aikštelė ir žaidimų kambarys vaikams, mini klubas (4-12 m.), paauglių klubas (13-17 m.), diskoteka (įėjimas nemokamas ir vietiniai gėrimai iki 24 val.), amfiteatras, animacija suaugusiems ir vaikams; SPA Metamorfozės centras: sauna, sūkurinė vonia, turkiška pirtis, mokama: veido ir kūno procedūros, masažai; už papildomą mokestį: vandens sportas.

Viskas įskaičiuota:
švediško stalo pusryčiai (6.00-10.30), švediško stalo pietūs (12.30-15.00), švediško stalo vakarienė (18.30-22.30) pagrindiniame restorane; papildomai vakarienė nurodytuose a la carte restoranuose (būtina išankstinė rezervacija); užkandžiai nurodytame bare (10.30-17.00); gaivieji ir vietiniai alkoholiniai gėrimai nurodytame bare (24 val.); būtina nešioti „viskas įskaičiuota“ apyrankes.


ref:274

Kitos kelionės datos

Luxury Bahia Principe Esmeralda

Dominikos Respublika / Punta Kana / Bavaro
1862 €
 • Data: 2024-03-23 - 2024-03-30 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 08:30 -> PUJ 14:50
  Grįž: PUJ 16:50 -> WAW 08:40
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 26 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategorija : *****

Regionas : Dominikos Respublika - Punta Kana

Aprašymas :
Dominikos Respublikos rytinėje pakrantėje įsikūręs atostogų kurortas, suprojektuotas tipišku kolonijiniu stiliumi, apsuptas sodraus, egzotinio sodo, natūraliai jungiantis apie 500 metrų ilgio paplūdimiu. Tai yra "Grand Bahia Principe" viešbučio komplekso dalis, bei kurioje įeina Bavaro ir Punta Cana dalys. Svečiai gali pasinaudoti savo sporto ir poilsio patogumais. Viešbutyje yra stilingai įrengti kambariai, gražiai suprojektuoti baseinai, didelis barų ir restoranų pasirinkimas, atrasdami visas Karibų ir kitų pasaulio kampelių skonį - ypač rekomenduojame "Bella Italia" restoraną, kuriame patiekiami italų virtuvės avangardiniai patiekalai. Puikus pasirinkimas ne tik tiems, kurie mėgsta komfortą, bet ir aktyvūs poilsiautojai.

Vieta :
PUNTA CANA regione, apie 13 km nuo viešbučio rajono Bavaro centro, prekybos ir pramogų centras Pueblo Principe netoliese; apie 70 km nuo La Romana oro uosto; apie 30 km nuo Punta Cana oro uosto.

Paplūdimys :
Bavaro, viešas, platus, smėlėtas, švelnus įėjimas į jūrą, šalia viešbučio, prieiga per viešbučio patalpas, nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai.

Viešbutis :
Penkių žvaigždučių viešbutis, modernus ir jaukus, pastatytas 2009 m., 570 kambarių, 8 vilos tipo pastatai, 3 aukštai, erdvus ir elegantiškas fojė, visą parą dirbanti registratūra, kambarių aptarnavimas, restoranai: "Jazmin" - švediškas stalas (tarptautinės virtuvės patiekalai), "Los Geranios" - švediškas stalas (tarptautinė virtuvė); aukštos kėdės vaikams ir meniu, vegetariški patiekalai; "Arrecife" restoranas - švediškas stalas, grilis, a la carte restoranai su padavėjo paslauga: Takara - Azijos virtuvė, "Bella Italia" - itališki valgiai, "Rodizio" kepsnys; visą kompleksą sudaro 13 barų, įskaitant: 2 užkandžių barai, 3 barai palei paplūdimį, Tamarindo prie baseino, kapučino vestibiulyje, sporto ir karaokės, Disco Congas Bechata diskotekoje (Bavaro rajone), baras šalia animacijos, parduotuvės ; konferencijų centras 600 žmonių, sodas, nemokamas bevielis internetas; už papildomą mokestį: interneto prieigos taškas, skubus gydytojas, skalbykla; Priimamos kreditinės kortelės: "Visa", "MasterCard", "American Express".

Kambariai :
Junior Suite Deluxe :
2 asm. (1 papildoma lova suaugusiam arba 2 vaikams), apie 50 m², gerai prižiūrimi ir elegantiški individualiai valdomi oro kondicionieriai, vonios kambarys (vonia, dušas, plaukų džiovintuvas), atskiras tualetas, palydovinė televizija, telefonas, kavos / arbatos virimo aparatas, seifas, mini baras, bevielis internetas; nemokama lovelė vaikams iki 2 metų užsakymui iki atvykimo; balkonas arba terasa (stalas ir kėdės). 

Sportas ir pramogos :
2 baseinai, apvalūs, gėlas vanduo, apie 1200 m², gylis 1,3 m, atskiras skyrius vaikams, 0,3 m gylis, nemokamas mini akvaparkas vaikams Turquesa, gultai, skėčiai ir rankšluosčiai prie baseino nemokamai; teniso kortai su įrangos nuoma, mini golfas, smiginis, futbolas, krepšinis, tinklinis, treniruoklių salė, aerobika, stalo tenisas, vandens sportas (dienos metu nemokama 1 valandą): snorkeling, baidarės, buriavimas, burlenčių sportas; Vaikų žaidimų kambarys ir žaidimų aikštelė, mini klubas (nuo 4 iki 12 m.), diskoteka, amfiteatras, dienos ir vakaro animacijos suaugusiesiems ir vaikams, gyva muzika, "Bahia Scout Mini Spa": masažo tipo gydymas vaikams, vaikų makiažas; už papildomą mokestį: motorinių vandens sportas: bananai; SPA centras: nemokamai: treniruoklių salė; mokama: masažai, aromaterapija, hidroterapija, veido ir kūno procedūros, grožio salonas, kirpykla; SPA tik Esmeraldos ir Ambar dalių svečiams

Viskas įskaičiuota :
Pusryčiai - švediškas stalas (7.00-10.30 val.), pietūs - švediškas stalas (13.00-15.00 val.), vakarienė - švediškas stalas (18.30-22.00 val.) nurodytuose restorane ir vakariene à la carte restorane (anksčiau rezervuota); vėlyvieji užkandžių barai; užkandžiai 24 val. nurodytuose baruose; gaivieji gėrimai ir vietiniai alkoholiniai gėrimai nurodytuose baruose (10.00-2.00 val.); privalo dėvėti apyrankę.

Kontaktai :
0018095521444, www.bahia-principe.com


ref:5922

Kitos kelionės datos

Grand Bavaro Princess All Suites Resort Spa & Casino

Dominikos Respublika / Punta Kana / Bavaro
1862 €
 • Data: 2024-03-23 - 2024-03-30 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 08:30 -> PUJ 14:50
  Grįž: PUJ 16:50 -> WAW 08:40
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 26 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategorija : *****

Regionas : Dominikos Respublika - Punta Kana

Aprašymas : 
Rojaus paplūdimys, rojaus sodas ir rojaus skoniai! Tiesiog atostogos rojuje! Sunku patikėti, kad daugiau nei 1600 svečių gali atsipalaiduoti čia vienu metu. Viešbutis užima didžiulį, puikiai suprojektuotą plotą, siūlo patogius vasarnamius, kurie apsupti atogrąžų žaliu sodu su vaizdingomis palmėmis, tvenkiniais ir fontanais. Gražūs, dideli baseinai, įskaitant vieną su baru, yra puikus turiztiškas rojus. Gaminimas yra dar vienas stiprus viešbučio pliusas: gausūs švediško stalo pusryčiai pagrindiniame restorane, patiekalai iš pasaulio virtuvių a la carte restoranuose bei išskirtini valgiai "Licey". Sporto renginiai, teniso kortai, vandens sportas ir SPA centras leidžia išlaikyti jūsų gerą savijautą. Erdvūs liukso numeriai yra elegantiški, gerai įrengti ir gali patogiai praleisti nakvynę šeimos su vaikais. Fantastiška vieta atsipalaiduoti, puikus aukšto lygio derinys, fenomenalus Karibų jūros paplūdimys ir nerūpestinga atmosfera su begaline fiesta.

Vieta :
PUNTA CANA regione, apie 400 m nuo viešbučio apylinkės Bavaro centro, netoli parduotuvių, barų ir restoranų, apie 6 km nuo Manati Park Bavaro; apie 90 km nuo La Romana oro uosto, apie 28 km nuo Punta Cana oro uosto; autobusų stotelė prie viešbučio (Santo Domingas, Higiuey).

Paplūdimys :
Bavaro paplūdimys, viešas, platus, smėlėtas, palmių apsuptas, švelnus įėjimas į vandenyną, šalia viešbučio, nemokami paplūdimio skėčiai, saulės gultai ir rankšluosčiai.

Viešbutis :
Penkių žvaigždučių viešbutis, elegantiškas ir stilingas, pastatytas 1991 m., reguliariai renovuotas, 808 kambariai, pagrindinis pastatas ir 91 nameliai, 1-2 aukštai, pagrindiniame pastate: erdvus ir elegantiškas vestibiulis, visą parą dirbanti registratūra, "La Hispaniola" restoranas, švediškas stalas (tarptautinė virtuvė), "Chopin" - švediškas stalas, gyva muzika, a la carte restoranai: Bella paplūdimys prie paplūdimio - italų virtuvė, "El Pescador" paplūdimyje - jūros gėrybės, El Guacho prie paplūdimio - švediško stalo pusryčiai ir pietūs (argentinietiška virtuvė), Sakura - Azijos virtuvė, Teppanyaki - japoniški virtuvės patiekalai, vaikų meniu ir aukštos kėdės restoranuose, vegetariški patiekalai; privaloma oficiali apranga vakarienės metu (džentelmeniškos kelnės); barai; "Salon Princess" fortepijono baras, fojė baras, "Mc Princess" paplūdimyje, Chiringo paplūdimyje, Guayacan prie baseino, Guaymate prie baseino, "Cafe Del Mar" baras (neįskaičiuotas į "viskas įskaičiuota"); bagažo saugykla, parduotuvės; konferencijų centras 450 žmonėms, sodas, nemokamas belaidis internetas vestibiulyje; už papildomą mokestį: kambarių tarnyba, kirpykla, budrūs gydytojai; patogumai neįgaliesiems; Priimamos kreditinės kortelės: "Visa", "MasterCard", "American Express", "Diners Club".

Kambariai :
Bungalow Suite :
2 asm. (1 papildoma lova suaugusiam arba 2 vaikams), apie 65 m², elegantiškas ir modernus, individualiai valdomas oro kondicionierius, lubų ventiliatorius, vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija, telefonas, kavos / arbatos virimo aparatas, lyginimo lenta, seifas; papildomi mokesčiai: bevielis internetas (maždaug 15 USD / parai), mini baras; nemokama vaikiška lovelė vaikams iki 2 metų; balkonas arba terasa (stalas ir kėdės).

Sportas ir pramogos :
3 baseinai nemokamai, gėlo vandens, vaikų baseinas, skėčiai, saulės gultai ir rankšluosčiai nemokamai prie baseino; 2 teniso kortai (mokesčiai už prožektorius: apie 15 USD / val.), Paplūdimio kamuoliai ir paplūdimio tinklinis, stalo tenisas, šaudymas iš lanko, biliardo stalas, stalo futbolas, vandens sporto šakos, viena nardymo pamoka baseine; žaidimų aikštelė ir žaidimų kambarys vaikams, mini klubas (nuo 4 iki 12 m.), diskoteka (įėjimas, 3 nemokami gėrimai), amfiteatras, viešbutis organizuoja nemokamą transportą į "Avalon" kazino, animacijos suaugusiems ir vaikams; už papildomą mokestį: motorinių vandens sportas; SPA centras "Metamorphosis": sporto salė, sauna, sūkurinė vonia; už papildomą mokestį: veido ir kūno procedūros, masažai; 18 zonų golfo aikštynas šalia viešbučio.

Viskas įskaičiuota 24 h :
Pusryčiai (7.00-10.00 val.) restorane "La Hispaniola", vėlyvieji pusryčiai (7.00-11.45) "El Gaucho" restorane, pietūs (13.00-15.00) restorane "La Hispaniola" (12.30-16.00) restorane "El Gaucho", vakarienė (18.30-22.00) "La Hispaniola" restorane arba (nuo 18.00 val. iki 23.00 val.) a la carte restorane (reikalaujama anksčiau); naktiniai užkandžiai nurodytame bare; gaivieji gėrimai ir vietiniai alkoholiniai gėrimai, esantys 24 valandas nurodytoje juostoje; privalo dėvėti apyrankę.

Kontaktai :
008092212311, www.princess-hotels.com


ref:271

Kitos kelionės datos

Viva Heavens by Wyndham

Dominikos Respublika / Puerto Plata / Playa Dorada
1897 €
 • Data: 2024-04-14 - 2024-04-21 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> POP 17:45
  Grįž: POP 19:25 -> WAW 18:15
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 24 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Atsiprašome, tačiau šiuo metu viešbučio aprašymo neturime
ref:10935

Kitos kelionės datos

VH Gran Ventana Beach Resort

Dominikos Respublika / Puerto Plata / Playa Dorada
1906 €
 • Data: 2024-09-01 - 2024-09-11 (10 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 06:25 -> POP 14:50
  Grįž: POP 19:15 -> WAW 18:15
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 27 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Atsiprašome, tačiau šiuo metu viešbučio aprašymo neturime
ref:10934

Kitos kelionės datos

Iberostar Costa Dorada

Dominikos Respublika / Puerto Plata / Puerto Plata
1916 €
 • Data: 2024-04-21 - 2024-04-28 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> POP 17:45
  Grįž: POP 19:25 -> WAW 18:15
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 24 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategoria:

****

Region:

Dominikana / Puerto Plata

Opis oferty: :

Zatacz merengue i ciesz si karaibskimi wakacjami! Hotel ley przy piknej piaszczystejplay, otoczony jest wspaniaym, zielonym ogrodem z egzotyczn rolinnoci, a jego to stanowi malownicza gra Santa Isabel. Profesjonalnie prowadzony i firmowany przez prestiow sie Iberostar, jest doceniany za znakomit kuchni iduo wsplnej zabawy podczas hotelowych animacji. Atrakcje sportowe pozwol zadba o kondycj caej rodziny.

POOENIE: :

w dzielnicy hotelowej Costa Dorada, ok.4 km od centrum Puerto Plata, najblisze sklepy i bary ok. 5 km od hotelu; ok. 20 km od portu lotniczego w Puerto Plata.

PLAA: :

PlayaDorada, publiczna, piaszczysta, agodne zejcie do morza, bezporednio przy hotelu, wyrniona certyfikatem Bkitna Flaga, bezpatne parasole, leaki, materace i rczniki.

HOTEL: :

piciogwiazdkowy, zbudowany w 1999 r., odnowiony w 2013 r.,516 pokoi, 9 budynkw, 2 pitra, eleganckie, przestronne lobby, caodobowa recepcja, restauracja El Mercado - dania w formie bufetu, kuchnia midzynarodowa i dominikaska, dostpne menu i foteliki dla dzieci, dania wegetariaskie, 2 restauracje á la carte: La Hacienda - kuchnia meksykaska, Sakura - japoska, dostpne foteliki dla dzieci, El Bohio - dania w formie bufetu, przekski, dostpne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariaskie, 6 barw w tym bar przy play i przy basenie; biblioteka, sklep z pamitkami, minimarket, parking; centrum konferencyjne dla 450 osb, taras z widokiem na morze i ogrd, altana lubna, teatr, bezpatny internet bezprzewodowy; za opat: fryzjer, pralnia; wypoyczalnia samochodw; akceptowane karty kredytowe Visa, MasterCard, American Express.

POKJ::

standardowy: :

2-os. (moliwo 1 dostawki), ok. 35 m², zadbany, indywidualnie sterowana klimatyzacja, azienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon, sejf, minibar, bezpatny internet bezprzewodowy, bezpatne eczko dla dziecka do 2 lat na zamwienie przed przyjazdem; balkon (stolik, krzeseka);

rodzinny: :

2-os. (moliwo 1 lub 2 dostawek dla dzieci), wyposaenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo paczka powitalna (balony, czekoladki i maa zabawka).

SPORT I ROZRYWKA: :

3 baseny, sodka woda, w tym basen w miniclubie i basen dla dzieci, przy basenach bezpatne parasole, leaki i rczniki; kort tenisowy, tenis stoowy, koszykwka, siatkwka plaowa, siownia, bilard, ucznictwo, aerobik,aqua aerobik, lekcje merengue, water polo, eglarstwo, windsurfing (wymagane dowiadczenie), kajaki, sprzt do snurkowania; pokj i plac zabaw dla dzieci, miniclub dla dzieci 4-12 lat, animacje dla dorosych i dla dzieci, dyskoteka; za opat: 18-dokowe pole golfowe (oferta zewntrzna), nurkowanie i lekcje nurkowania w basenie; centrumspa: bezpatnie: jacuzzi; zaopat: masae, zabiegi relaksacyjne i pielgnacyjne.

ALL INCLUSIVE 24H::

niadanie (7.00-10.00), obiad (13.00-15.00), kolacja (18.30-22.00) w formie bufetu w restauracji El Mercado; pne niadanie (10.00-12.00), przekski (16.00-18.00) w El Bohio, przekski w La Hacienda (23.00-7.00); napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe (10.00-23.00) w wyznaczonych barach; wymagane noszenie opasek all inlusive.

KONTAKT: :

0034/971998060, www.iberostar.com

GRATIS: :

serwis plaowyWi-Fi


ref:3329

Kitos kelionės datos

Dreams Royal Beach Punta Cana

Dominikos Respublika / Punta Kana / Bavaro
1993 €
 • Data: 2024-09-14 - 2024-09-21 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> PUJ 16:05
  Grįž: PUJ 18:10 -> WAW 12:10
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 28 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas


ref:2157

Kitos kelionės datos

Dreams Flora Resort & Spa

Dominikos Respublika / Punta Kana / Cabeza De Toro
2003 €
 • Data: 2024-09-14 - 2024-09-21 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> PUJ 16:05
  Grįž: PUJ 18:10 -> WAW 12:10
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 28 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

:

5*
Dominikana/Punta Cana

Wstęp :

Komfortowy wypoczynek w harmonii z naturą w otoczeniu pięknego, tropikalnego ogrodu. Hotel duży nacisk kładzie na ekologiczne rozwiązania a na terenie kompleksu znajdziemy mnóstwo unikalnych okazów roślin oraz ptaków

Położenie :

- między plażą Bavaro a laguną Bavaro
- ok 20 km od lotniska

Plaża :

- szeroka, piaszczysta
- leżaki, parasole, ręczniki plażowe (bezpłatne)

Pokoje :

Standard
- zestaw do parzenia kawy/herbaty
- telefon, TV-SAT
- sejf (płatny), mini bar
- klimatyzacja
- łazienka (wanna/prysznic, wc, suszarka do włosów)
- balkon/taras
- pokoje z widokiem na ogród
Select
- wyposażone jak pokoje standard
- z widokiem na basen
- pokoje z widokiem na ocean za opłatą

Sport, Relaks, Rozrywka :

bezpłatne
- duży basen z tarasem słonecznym w otoczeniu tropikalnego ogrodu
- leżaki, parasole, ręczniki przy basenie (bezpłatne)
- programy animacyjne dla dzieci i dorosłych
- bule, tenis stołowy, kort tenisowy
- siłownia i centrum fitness
- sauna, jacuzzi
- wybrane sporty wodne na plaży
- siatkówka
płatne
- centrum SPA
- masaże i zabiegi
 

Dla dzieci :

- brodzik, plac zabaw
- mini klub dla dzieci

Wyżywienie :

All Inclusive (AI) - śniadania, obiady, kolacje, pomiędzy posiłkami przekąski, lody. Posiłki serwowane są w formie bogatego bufetu. Wybrane napoje bezalkoholowe dostępne są przez 24h/dobę, wybrane napoje alkoholowe dostępne są bezpłatnie w godz. 10:00 - 01:00

Restauracje i bary :

- restauracja główna z daniami w formie bufetu
- 3 restauracje a`la carte  (włoska, barbeque, rybna)
- 3 bary, bar przy basenie i 2 bary na plaży.

Dodatkowe informacje :

- 524 pokoje
- mini market, sklep z pamiątkami
- bezprzewodowy internet w lobby (15 minut dziennie bezpłatnie)
- kawiarenka internetowa (płatna)
- www.blauhotels.com
 


ref:4038

Kitos kelionės datos

Impressive Premium Punta Cana

Dominikos Respublika / Punta Kana / Playa Bavaro
2003 €
 • Data: 2024-09-14 - 2024-09-21 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> PUJ 16:05
  Grįž: PUJ 18:10 -> WAW 12:10
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 28 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Atsiprašome, tačiau šiuo metu viešbučio aprašymo neturime
ref:10978

Kitos kelionės datos

Punta Cana Princess

Dominikos Respublika / Punta Kana / Bavaro
2028 €
 • Data: 2024-09-14 - 2024-09-21 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> PUJ 16:05
  Grįž: PUJ 18:10 -> WAW 12:10
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 28 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategorija: *****

Regionas: Dominikos Respublika / Punta Kana

Trumpas aprašymas:
Sveiki atvykę į rojų Karibuose – įėjimas tik suaugusiems! Elegantiškas, prabangus viešbutis, įsikūręs visai šalia garsiojo baltojo Bavaro paplūdimio, kviečia nepakartojamam poilsiui dviese ar su draugais. Svečiai gali naudotis nuostabiais, erdviais ir funkcionaliais kambariais, restoranais, kuriuose patiekiami išskirtiniai patiekalai iš viso pasaulio, 3 barai, įskaitant paplūdimio barą ir poilsio zona, apsupta vešlaus atogrąžų sodo su baseinu ir deginimosi terasa. Laikas čia bėga ne tik dėl nerūpestingo tinginystės – viešbutis siūlo platų sporto ir pramogų pasirinkimą aktyviems poilsiautojams, įskaitant šokių pamokas, pilatesą ir vandens sportą, įskaitant nardymą ir jėgos aitvarų sportą. Nelaukite ir užsisakykite svajonių atostogas ar nepakartojamą medaus mėnesį jau šiandien! 2022 metais viešbutis gavo ITAKA BURĘ už aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.

Vieta:
Bavaro viešbučių rajone, PUNTA KANOS regione, šalia parduotuvės, barai ir restoranai; apie 25 km nuo Punta Kanos oro uosto, apie 80 km nuo La Romana oro uosto.

Paplūdimys:
Bavaro, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, išsiskiriantis Mėlynosios vėliavos sertifikatu, visai šalia viešbučio, priėjimas per viešbučio teritoriją, nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai; padavėjo paslaugos paplūdimyje (gėrimai).

Viešbutis:
penkių žvaigždučių, pastatytas 2003 m., dalinai renovuotas 2012 ir 2021 m., 256 kambariai, 5 pastatai, 3 aukštai, erdvus fojė, visą parą dirbanti registratūra, pagrindinis restoranas Casabe – švediškas maistas, tarptautinė virtuvė, 4 a la carte restoranai: II Bacio – italų kalba virtuvė, Mare Nostrum – Viduržemio jūros regiono virtuvė, Rio Grande – kepsnių namai, meksikietiška virtuvė, La Petite Fondue – šveicariška virtuvė; restoranuose vakarienės metu privaloma formali apranga (vyrams – ilgos kelnės), 3 barai, iš jų vienas prie paplūdimio ir prie baseino (vienas dirba 24 val.); suvenyrų parduotuvė, mini parduotuvė, terasa su vaizdu į jūrą, sodas, nemokamas bevielis internetas fojė; už papildomą mokestį: kambarių aptarnavimas, budintis gydytojas, kirpykla, skalbykla; priimamos kredito kortelės: Visa, MasterCard, American Express; viešbutis priima tik vyresnius nei 18 metų svečius.

Kambarys:
Deluxe suite:

4 asm, apie 55 m², individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, lubų ventiliatorius, vonios kambarys (vonia ir dušas, wc; plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija, 2 telefonai, kavos/arbatos rinkinys, lygintuvas ir lyginimo lenta, seifas, mini baras (papildomas kasdien vandeniu, gėrimais ir alumi); balkonas.

Sportas ir pramogos:
baseinas, gėlas vanduo, skėčiai, gultai ir rankšluosčiai prie baseino nemokamai; pavadėjų paslaugos prie baseino (gėrimai); 2 teniso kortai, stalo tenisas, šaudymas iš lanko, paplūdimio tinklinis, futbolas, nardymo pamoka baseine (1 pamoka/asm./nakvynė); animacija paplūdimyje ir prie baseino: aerobika, vandens sportas, šokių pamokos, pilatesas, vakarinė animacija fojė; mini SPA: sauna ir sūkurinė vonia; papildomi mokesčiai: Metamorphosis Spa, jėgos aitvarų sportas, burlenčių sportas, kruizas katamaranais, nardymas, motorinis vandens sportas; kazino AVALON šalia Grand Bavaro Princess viešbučio (nemokamas transportas)

Viskas įskaičiuota 24H:
švediško stalo pusryčiai (7.00-10.00), švediško stalo pietūs (13.00-15.00), švediško stalo vakarienė (18.30-22.00), pagrindiniame restorane; užkandžiai nurodytuose baruose ir restoranuose; gaivieji ir vietiniai alkoholiniai gėrimai nurodytuose baruose (24 val.); būtina nešioti „viskas įskaičiuota“ apyrankes.


ref:8530

Kitos kelionės datos

Bahia Principe Grand Aquamarine

Dominikos Respublika / Punta Kana / Bavaro
2069 €
 • Data: 2024-03-09 - 2024-03-16 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 08:30 -> PUJ 14:50
  Grįž: PUJ 16:50 -> WAW 07:40
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 26 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategorija: *****

Regionas: Dominikos Respublika / Punta Kana

Trumpas aprašymas:
Elegantiškas ir stilingas, skirtas tik suaugusiems svečiams, rekomenduojamas romantiškoms atostogoms Karibų klimato sąlygomis ir siūlo aukščiausios kokybės paslaugas, kurias garantuoja žinomas tinklas Bahia Principe. Šalia esantis ilgas smėlėtas paplūdimys su atskira viešbučio dalimi skatina atsipalaiduoti saulėje. Taip pat yra daug pramogų aktyviems žmonėms, įskaitant daugybę vandens sporto šakų. Didelis restoranų pasirinkimas patenkins net išrankiausių gurmanų skonio receptorius. Kartu su kaimyniniais Bahia Principe tinklo viešbučiais jis sukuria gyvybingą atostogų miestelį, pilną saulės ir linksmybių.

Vieta:
PUNTA CANA rajone, apie 13 km nuo Bavaro viešbučių rajono centro su parduotuvėmis, barais ir restoranais; apie 27 km nuo Punta Kanos oro uosto, apie 90 km nuo La Romana oro uosto.

Paplūdimys:
viešas, atskiras viešbučio skyrius, smėlio, nuolaidus įėjimas į jūrą, išsiskiriantis Mėlynosios vėliavos sertifikatu, visai šalia viešbučio, prėjimas per viešbučio teritoriją, nemokami skėčiai, gultai ir čiužiniai.

Viešbutis:
penkių žvaigždučių, elegantiškas ir stilingas, pastatytas 2015 m., 498 kambariai, 8 vilos, maks. 3 aukštai, erdvus fojė, visą parą dirbanti registratūra, pagrindinis restoranas Acuario – švediškas stalas, tarptautinė virtuvė, vegetariški patiekalai, dietiniai patiekalai, būtina oficiali apranga (ponai - ilgos kelnės), prie baseino - sšvediškas stalas, tarptautinė virtuvė, 2 a la carte restoranai (būtina išankstinė rezervacija), vakarienės metu privaloma oficiali apranga (ponai - ilgos kelnės): Mashua Nikkei - Azijos, El Olivo - gurmanų , 4 barai : fojė, prie baseino, Sports, Relax; parduotuvės; konferencijų centras, nemokamas bevielis internetas; už papildomą mokestį: gydytojo iškvietimas, skalbykla; priimamos kredito kortelės: Visa, MasterCard, American Express; viešbutis priima tik vyresnius nei 18 metų svečius.

Kambarys:
Junior suite:

2 asm, (galima pastatyti 1 papildomą lovą), elegantiškas, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, wc; plaukų džiovintuvas), bevielis internetas, palydovinė televizija, telefonas, mini baras, seifas; balkonas (stalas ir kėdės);
Junior suite superior:
2 asm, (galima pastatyti 1 papildomą lovą), įrengimas kaip Junior suite kambaryje.

Sportas ir pramogos:
baseinas, gėlas vanduo, gylis 1,3 m, sūkurinė vonia, skėčiai, gultai ir rankšluosčiai prie baseino nemokamai; teniso kortai, mini golfas, futbolas, krepšinis, paplūdimio tinklinis, badmintonas, treniruoklių salė, aerobika, stalo tenisas, nardymo pamoka baseine (1 pamoka/asm./nakvynė); animacija: gyva muzika, šou, diskoteka, amfiteatras; už papildomą mokestį: vandens sportas: baidarės, paviršinis nardymas, kanojos, buriavimas, bananas; SPA centras: aromaterapija, veido ir kūno procedūros, masažai.

Viskas įskaičiuota:
švediško stalo pusryčiai (7.00-10.30), švediško stalo pietūs (12.30-15.00), švediško stalo vakarienė (18.30-22.00) pagrindiniame restorane; neribotos vakarienės à la carte restoranuose; gaivieji ir vietiniai alkoholiniai gėrimai nurodytuose baruose (10.00-2.00 val.); būtina nešioti „viskas įskaičiuota“ apyrankes.


ref:8607

Kitos kelionės datos

Dreams Onyx Resort & Spa

Dominikos Respublika / Punta Kana / Lagunas De Nisibon
2101 €
 • Data: 2024-09-14 - 2024-09-21 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> PUJ 16:05
  Grįž: PUJ 18:10 -> WAW 12:10
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 28 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Atsiprašome, tačiau šiuo metu viešbučio aprašymo neturime
ref:10917

Kitos kelionės datos

Breathless Punta Cana Resort & Spa

Dominikos Respublika / Punta Kana / Lagunas De Nisibon
2102 €
 • Data: 2024-09-14 - 2024-09-21 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> PUJ 16:05
  Grįž: PUJ 18:10 -> WAW 12:10
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 28 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Atsiprašome, tačiau šiuo metu viešbučio aprašymo neturime
ref:10918

Kitos kelionės datos

Dreams Macao Beach Punta Cana

Dominikos Respublika / Punta Kana / Lagunas De Nisibon
2125 €
 • Data: 2024-09-14 - 2024-09-21 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> PUJ 16:05
  Grįž: PUJ 18:10 -> WAW 12:10
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 28 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Atsiprašome, tačiau šiuo metu viešbučio aprašymo neturime
ref:10919

Kitos kelionės datos

Emotions and Expression of Hodelpa Playa Dorada

Dominikos Respublika / Puerto Plata / Playa Dorada
2139 €
 • Data: 2024-04-14 - 2024-04-21 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> POP 17:45
  Grįž: POP 19:25 -> WAW 18:15
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 24 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Atsiprašome, tačiau šiuo metu viešbučio aprašymo neturime
ref:10936

Kitos kelionės datos

Lopesan Costa Bávaro Resort Spa & Casino

Dominikos Respublika / Punta Kana / Bavaro
2162 €
 • Data: 2024-07-22 - 2024-07-27 (5 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> PUJ 16:05
  Grįž: PUJ 18:10 -> WAW 12:10
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 28 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategorija:
5*****

Regionas:  
Punta Cana / Bavaro / Dominikos Respublika

Trumpas aprašymas:
Įsikūręs vešliame sode, šalia fantastiško Bavaro Beach su baltu smėliu ir turkio spalvos vandeniu, jis kviečia jus į nepamirštamas atostogas po palmėmis. Čia yra fantastiški baseinai, įskaitant dviejų lygių infinity baseiną, akvaparką, restoranus, kuriuose galite išbandyti patiekalus iš viso pasaulio, ir erdvius, modernius kambarius su visais patogumais. Dienos metu atsipalaiduokite išskirtiniame SPA centre, o vakare siautėkite kazino ar smagiai praleiskite laiką klube, skambant gyvai muzikai. Vaikams taip pat paruošta daugybė atrakcionų - žaidimai mini klube, žaidimų aikštelė ir animacijos neleis nuobodžiauti! Atskiras skyrius suaugusiems siūlo patogų poilsį tik poroms, mėgstančioms jaukią atmosferą, o „Unique by Lopesan“ koncepcija su daugybe patogumų leis jums visiškai mėgautis atostogomis Karibuose.

Vieta:
Bavaro viešbučių rajone, PUNTA CANA regione, parduotuvės ir barai netoliese, maždaug už 3 km nuo Manati parko, apie 40 km nuo Higuey, apie 200 km nuo Santo Domingo; maždaug 75 km nuo La Romana oro uosto, maždaug 20 km nuo Punta Cana oro uosto.

Paplūdimys:
Bavaro Beach, laikomas vienu gražiausių pasaulyje, smėlio, nuolaidus nusileidimas prie paplūdimio, prie pat viešbučio, nemokami gultai ir rankšluosčiai.

Viešbutis:
5 žvaigždučių, prabangus ir modernus, pastatytas 2019 m., suskirstytas į 3 zonas: bendra zona, tik suaugusiems ir „Unique by Lopesan“, iš viso 1042 kambariai, 5 aukštai, 14 liftų, visą parą dirbanti registratūra, erdvus, modernus ir elegantiškas vestibiulis, 2 pagrindiniai restoranai, švediškas stalas, tarptautinė ir vietinė virtuvė: „Atlantico“ ir „Caribe“, a la carte restoranai: „Gondola“ - italų virtuvė, „Inari“ - japonų virtuvė, „El Asador“ - Grill patiekalai, „El Charro“ - meksikietiška virtuvė, „Tha Valley“ - amerikietiška virtuvė, „La Boheme“ - prancūzų virtuvė, „Yolo“ - greitas maistas, „Mareas“ - iš dalies skirtas tik suaugusiems, Viduržemio jūros virtuvė, 7 barai, įskaitant vestibiulį, paplūdimio ir baseino barus, kavinė, vyno baras, ledainė; pinigų keitykla, konferencijų centras, sodas; nemokamas belaidis internetas; papildomi mokesčiai: vaikų priežiūra, budintis gydytojas, skalbykla, automobilių, keturračių ir dviračių nuoma; patogumai žmonėms su negalia; priimamos kreditinės kortelės: Visa, MasterCard, American Express; apgyvendinimo internetu galimybė (Pre Check In).

Kambarys:
Junior suite: 2 asm. (dvigulė lova; galima pristatyti 1 papildomą lovą maks. 2 žmonėms - sofa arba dvigulė lova), apie 44 m², individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, WC; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, seifas dėžė; balkonas arba terasa, vaizdas į gatvę ar sodą; vaizdas į baseiną arba jūrą už papildomą mokestį; kambariai suaugusiųjų skyriuje tik už papildomą mokestį;
Junior suite swim-up: 2 asm. (dvigulė lova; galima pristatyti 1 papildomą lovą maks. 2 žmonėms - sofa arba dvigulė lova), maždaug 44 m², įrengimas kaip junior suite, papildomai terasa su išėjimu į baseiną; kambariai suaugusiųjų skyriuje tik už papildomą mokestį;
Koncepcija  Unique by Lopesan/ Unique junior suite: 2 asm. (dvigulė lova; galima pristatyti 1 papildomą lovą maks. 2 žmonėms - sofa arba dvigulė lova), apie 43 m², individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas, chalatas), bevielis internetas, palydovinė televizija, telefonas, seifas, mini baras (pripildytas gaiviųjų gėrimų, vandens ir alaus), kavos / arbatos rinkinys, pagalvių meniu; balkonas arba terasa, vaizdas į gatvę ar sodą; vaizdas į jūrą už papildomą mokestį;
Koncepcija  Unique by Lopesan/ Unique junior suite swip-up: 2 asm.(dvigulė lova; galima pristatyti 1 papildomą lovą maks. 2 žmonėms - sofa arba dvigulė lova), apytiksliai 43 m², įrengimas kaip Unique junior suite kambaryje, terasa su išėjimu prie baseino; 
Koncepcija  Unique by Lopesan apima:
- prioritetinis įsiregistravimas ir išsiregistravimas
- atskira zona vestibiulyje ir restorane
- atskira zona paplūdimyje su baru ir padavėjų paslaugomis
- pasveikinimo gėrimas, ankstyvi išskirtiniai pusryčiai paplūdimyje „Unique Beach Club“
- prioritetinės vakarienės rezervavimas a la carte restoranuose

Sportas ir pramogos:
7 baseinai, įskaitant dviejų lygių infinity baseiną, maždaug 2900 m², gėlas vanduo, baseinas vaikams, baseinas tik suaugusiems, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai prie baseinų prieinami nemokamai, vandens parkas, čiuožyklos; treniruoklių salė; žaidimų aikštelė vaikams, mini klubas, animacijos suaugusiems ir vaikams; Amfiteatras, naktinis klubas su gyva muzika; už papildomą mokestį: kazino, SPA centras, nardymas, jodinėjimas, vandens sportas paplūdimyje.

Viskas įskaičiuota:
pusryčiai (7.00-10.30), pietūs (12.30-15.30) ir vakarienė (18.30-21.30) pagrindiniuose restoranuose; užkandžiai nustatytu laiku tam skirtuose baruose; gaivieji ir vietiniai alkoholiniai gėrimai nurodytame bare (8.00–2.00); reikia dėvėti „viskas įskaičiuota“ apyrankes.

Kontaktai:
001809/2218555, www.lopesan.com

GRATIS:
WIFI
Aptarnavimas paplūdimyje

 


ref:7907

Kitos kelionės datos

Secrets Royal Beach Punta Cana

Dominikos Respublika / Punta Kana / Cabeza De Toro
2185 €
 • Data: 2024-09-14 - 2024-09-21 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> PUJ 16:05
  Grįž: PUJ 18:10 -> WAW 12:10
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 28 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategoria :

Region :

Dominikana - Punta Cana

Opis hotelu :

Ten luksusowy kompleks położony jest na wschodnim wybrzeżu Dominikany, tuż przy plaży Playa Bavaro. Secrets Royal Beach Punta Cana jest połączeniem tradycyjnego karaibskiego stylu z nowoczesnymi akcentami w żywych kolorach. Doskonałym miejscem na relaks jest basen o nieregularnym kształcie, wijący się przez doskonale utrzymane ogrody z bujną roślinnością oraz plaża z delikatnym, białym piaskiem, przy której można uprawiać windsurfing i snorkeling. Na terenie kompleksu pograć można w kręgle, tenisa i siatkówkę. Tutejsze atrakcje obejmują ponadto wieczorne występy rozrywkowe na żywo, wyświetlanie filmów na plaży, kasyno oraz centrum Spa, chętni mogą skorzystać również z lekcji tańca i języka hiszpańskiego. Hotel dysponuje restauracjami serwującymi dania kuchni międzynarodowej, owoce morza i dania z grilla, na terenie kompleksu znajduje się również kilka barów m.in. bar z cygarami. Goście hotelu mogą korzystać także z 7 restauracji i 9 barów usytuowanych w pobliskim hotelu Now Larimar Punta Cana Resort.Lokalizacja:

w Playa Bavaro, przy plaży.Plaża:

piaszczysta, przy hotelu, parasole, leżaki.Sport i fitness:

koszykówka, wodny aerobik, jazda konna (płatna), tenis ziemny, tenis stołowy, masaże (płatne), jacuzzi, centrum fitness, aerobik, SPA (płatne), kręgle (płatne), golf (płatny).Sport na plaży:

nurkowanie, snorkeling, wędkarstwo (płatne), kajaki, windsurfing, motorowe sporty wodne (płatne), żeglarstwo.Rozrywka:

muzyka na żywo, nauka tańca, program artystyczny.Wyżywienie:

pakiet All Inclusive.All inclusive zawiera:

śniadanie, lunch i obiadokolację w wyznaczonych godzinach w wybranych restauracjach; napoje bezalkoholowe oraz alkohole lokalne i międzynarodowe w wyznaczonych godzinach w wybranych barach; przekąski w ciągu dnia; mini bar codziennie uzupełniany napojami, wodą butelkowaną i piwem.

Możliwe jest także korzystanie z udogodnień siostrzanego hotelu Now Larimar Punta Cana Resort, ponadto Goście mogą wybrać się na lunch do hoteli Zoëtry Agua, Dreams La Romana, Dreams Punta Cana, Dreams Palm Beach oraz Now Larimar.Cena zawiera:

- przelot na trasie Warszawa - Punta Cana - Warszawa z międzylądowaniem w porcie europejskim

- opłaty lotniskowe

- ubezpieczenie KL, NNW

- transfery lotnisko - hotel, hotel - lotnisko

- zakwaterowanie w hotelu zgodnie z wybraną ofertą

Cena nie zawiera:

- dopłaty do wylotu z lotniska lokalnego

- dopłaty do pokoju pojedynczego

- dopłat do pokoi o wyższym standardzie

- wycieczek fakultatywnych

Informacja o możliwych dopłatach dostępna w formularzu rezerwacji.Wizy:

nie są wymagane, turyści otrzymują na granicy tzw. kartę turystyczną, która kosztuje ok. 10 USD/os. i jest ważna do 90 dni. Wymagany paszport ważny min. 6 mies.Obsługa:

Punta Cana - osługa miejscowego agenta Ecco Travel - w jęz. polskim przez cały rok, zawiera: spotkanie powitalne, spotkanie w hotelu, kontakt telefoniczny.

Kategoria oficjalna :

*****

Kategoria Ecco Holiday: Pokoje:5 Udogodnienia:5

liczba pokoi :

373, restauracje: 3, bary: 5, baseny odkryte: 1, lobby bar, bar na plaży, bar przy basenie, lobby, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), internet bezprzewodowy (płatny), recepcja 24h, taras słoneczny, parking, ogród, fryzjer, grill, night club, pasaż handlowy, amfiteatr, salon urody, kasyno, opieka lekarska (płatna), parasole przy basenie, leżaki przy basenie, centrum konferencyjne, wnętrza klimatyzowane, room service 24h.

Opis pokoi :

klimatyzacja indywidualnie sterowana, telewizja, sejf, mini bar, internet bezprzewodowy (płatny), telefon, taras/balkon, suszarka do włosów, wentylator, łazienka z prysznicem, biurko, zamek elektroniczny, zestaw do parzenia kawy/herbaty, telewizor LCD.

Strona www :

http://www.secretsresorts.com/royalbeach/index.asp

All inclusive :

TAK

Standard :

*****


ref:2466

Kitos kelionės datos

Viva Tangerine by Wyndham

Dominikos Respublika / Puerto Plata / Cabarete
2237 €
 • Data: 2024-04-14 - 2024-04-21 (7 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> POP 17:45
  Grįž: POP 19:25 -> WAW 18:15
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 24 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Atsiprašome, tačiau šiuo metu viešbučio aprašymo neturime
ref:10937

Kitos kelionės datos

Serenade All Suites

Dominikos Respublika / Punta Kana / Playa Bavaro
2256 €
 • Data: 2024-07-22 - 2024-07-27 (5 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> PUJ 16:05
  Grįž: PUJ 18:10 -> WAW 12:10
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 28 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategorija: *****

Regionas: Dominikos Respublika/Punta Cana

Trumpas aprašymas:
Puikioje vietoje esantis viešbutis, prie pat plataus šviesaus smėlio paplūdimio, yra ideali vieta nepamirštamoms atostogoms tik suaugusiems! Naujasis, atidarytas 2023 m., džiugina moderniu ir prabangiu interjeru, elegantišku fojė ir stilingais restoranais, kurių yra net 5! Skanūs ir įvairūs patiekalai iš visų pasaulio kampelių patenkins net išrankiausius gurmanus, net nereikės išeiti iš baseino pasimėgauti gaiviu kokteiliu, o erdvūs ir patogūs apartamentai leis ramiai, gerai pailsėti. Palepinkite save visišku vėsumu Karibų rojuje! 

Vieta:
viešbučių rajone Cabeza de Toro, apie 15 km nuo PUNTA CANA, apie 120 m iki Dolphin Explorer, apie 8 km nuo Bavaro nuotykių parko; apie 14 km nuo Punta Kanos oro uosto, apie 82 km nuo La Romana oro uosto.

Paplūdimys:
Cabeza de Toro, viešas, smėlėtas, šviesaus smėlio, nuolaidus paplūdimys, visai šalia viešbučio, nemokami skėčiai ir gultai.

Viešbutis:
penkių žvaigždučių, prabangus ir modernus, pastatytas 2022-23 m., 325 kambariai, 3 pastatai, 3 aukštai, liftai, erdvus, modernus ir elegantiškas fojė, visą parą dirbanti registratūra, 5 restoranai: The Market restoranas – švediškas stalas, tarptautinė virtuvė, „Ocean“ – švediškas stalas, tarptautinė virtuvė ir Karibų jūros regiono patiekalai, Koi – á la carte, Azijos virtuvė, Brasería – á la carte, steak house/Rodizio, La Palapa  – á la carte, Karibų jūros regiono patiekalai, Gourmet – a la carte, tarptautinė virtuvė , 6 barai, įskaitant fojė, paplūdimyje ir prie baseino, kavinė; automobilių stovėjimo aikštelė; konferencijų centras iki 840 žmonių (seseriniame viešbutyje Serenade Punta Cana Beach & Spa Resort), sodas, nemokamas bevielis internetas; už papildomą mokestį: skalbykla, automobilių nuoma (išorinis pasiūlymas); priimamos kredito kortelės: Visa, MasterCard; viešbutis priima tik vyresnius nei 18 metų svečius.

Kambarys:
Junior Suite:

2 asm, (galima 1 papildoma lova), apie 49 m², kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, wc; plaukų džiovintuvas, chalatas ir šlepetės), bevielis internetas, palydovinė televizija, telefonas, seifas, kavos/arbatos rinkinys, mini baras (mokamas); balkonas arba terasa (stalas ir kėdės); vaizdas į sodą; vaizdas į baseiną už papildomą mokestį;
Junior suite swim-out:
2 asm, (galima 1 papildoma lova), apie 49 m², įrengimas kaip junior suite kambaryje, terasa su išėjimu į baseiną, bendrą su kitais kambariais (stalas ir kėdės); vaizdas į sodą; vaizdas į baseiną už papildomą mokestį;
Master suite:
2 asm, (galima 1 papildoma lova), apie 78 m², įrengimas kaip junior suite kambaryje,terasa su lauko sūkurine vonia (staliuku ir kėdėmis), vaizdas į sodą arba baseiną;

Sportas ir pramogos:
3 baseinai, laisvos formos, gėlo vandens, apie 360 ​​m², 300 m² ir 980 m², nemokami skėčiai ir gultai prie baseinų; sporto salė; animacijos (seseriniame viešbutyje Serenade Punta Cana Beach & Spa Resort); už mokestį: Serene Spa (viešbutyje Serenade Punta Cana Beach & Spa Resort); išorinis pasiūlymas (mokamas): vandens sportas paplūdimyje.

Viskas įskaičiuota:
švediško stalo pusryčiai (6.30-10.00), švediško stalo pietūs (13.00-15.00), švediško stalo vakarienė (18.30-21.30) pagrindiniame restorane; užkandžiai nurodytuose baruose (12.00-17.00); gaivieji ir vietiniai alkoholiniai gėrimai nurodytame bare (10.00-0.00); būtina nešioti „viskas įskaičiuota“ apyrankes.


ref:10517

Kitos kelionės datos

Secrets Cap Cana

Dominikos Respublika / Punta Kana / Punta Kana
2341 €
 • Data: 2024-07-22 - 2024-07-27 (5 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> PUJ 16:05
  Grįž: PUJ 18:10 -> WAW 12:10
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 28 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Atsiprašome, tačiau šiuo metu viešbučio aprašymo neturime
ref:10920

Kitos kelionės datos

Jewel Palm Beach- All Inclusive Beach Resort

Dominikos Respublika / Punta Kana / Playa Uvero Alto
2440 €
 • Data: 2024-07-22 - 2024-07-27 (5 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> PUJ 16:05
  Grįž: PUJ 18:10 -> WAW 12:10
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 28 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Kategoria:

5*****

Region:

Punta Cana / Dominikana

LOKALIZACJA HOTELU:

Położony bezpośrednio przy jednej z najbardziej spektakularnych plaż Republiki Dominikany. Ośrodek jest zbudowany w tradycjonalnym stylu, oddalony o ok 20 min. od lotniska Punta Cana.

WYPOSAZENIE HOTELU:

Eksluzywny resort leży w rozległym, zadbanym ogrodzie. 500 pokoi eleganckiego ośrodka jest rozmieszczonych w trzypiętrowych budynkach, które są otoczone cieniem dawanym przez palmy. Można zrelaksować się przy jednym z trzech fantazyjnie urządzonych basenów, jeden z nich z brodzikiem dla dzieci (leżaki, parasole i ręczniki kąpielowe dostępne również na plaży bez dopłaty) lub w Spa podczas błogiego masażu (za opłatą), w saunie lub w łaźni. O dzieci troszczy się profesjonalny team w Explorer`s Club (3-12 lat, patrz oddzielne okienka). Dzięki placowi zabaw, konkurencjom sportowym oraz kempingiem na plaży (1x w tyg.) przez cały dzień mali goście są zajęci, tak że rodzice mają wystarczająco dużo czasu na relaks. Również dla dorosłych oferowany jest zróżnicowany program rozrywkowy; szeroka oferta sportowa, lekcje tańca i hiszpańskiego, seanse kinowe na plaży, wieczorne przedstawienia w teatrze, co tygodniowy bazar z ręcznie wykonanymi, dominikańskimi towarami, kasyno (za opłatą oraz) klub nocnyz sport-barem.
Dla nastolatków (13-17 lat) jest do dyspozycji Teen`s Club z dziennym i wieczornym programem. O dobre samopoczucie gości dba główna restauracja w formie bufetu, bar z przekąskami (snackbar), kawiarnia oraz pięć restauracji ŕ la carte z wyśmienitą kuchnią włoską, francuską, azjatycką i meksykańską oraz specjałami rybnymi, z grilla oraz z owoców morza. Pyszne drinki są serwowane łącznie w pięciu barach. Poza tym za opłatą są dostępne arkady ze sklepami, dostępem do internetu WLAN, pralnią oraz punktem obsługi medycznej.

WYPOSAZENIE POKOI:

Przestronnie i gustownie urządzone pokoje deluxe-tropical posiadają łazienkę, wC, suszarkę, klimatyzację, wentylator pod sufitem, telefon, budzik z podłączeniem do MP3, TV kablową z płaskim erkanem, odtwarzacz CD/DVD , mini bar (codziennie wypełniony piwem, napojami i wodą), sejf, ekspres do kawy, żelazko i deskę do prasowania, szlafrok kąpielowy, dostęp do internetu WLAN (za opłatą) oraz balkon lub taras. Pokoje-Deluxe Ocean View Preferred Club w uprzywilejowanej lokalizacji dysponują taki samym wyposażeniem i posiadają poza bajecznym widokiem na morze, następujące dodatkowe wygody:

dostęp do Preferred Club Lounge z serwisem-concierge, bezpłatny dostęp do internetu, Hors d`ouevres i Premium drinki w barze, oddzielny teren basenowy, rozszerzony mini bar oraz serwis plażowy (ręczniki) i gazeta codzienna w pokoju. Pokoje-Deluxe Jacuzzi Oceanview oferują dodatkowo jacuzzi oraz wszystkie posiadają łóżka typu king size. Pokoje typu Honeymoon Oceanview Suite oferują poza tym oddzielne pomieszczenie dzienne.

SPORT I FITNESS:

w cenie wg dostępności; aerobic, stretching, klimatyzowana siłownia, hobie cats, windsurfing, kajaki, discover scuba diving w basenie, snurkowanie, tenis stołowy, siatkówka, boccia, darty, bilard, 2 korty tenisowe (oświetlenie za opłatą). Poza tym dla dzieci; Euro Bungee, wodna trampolina i ściana do wspinaczki.
za opłatą; nurkowanie, jazda konna, motorowe sporty wodne, 18 dołkowe pole golfowe w pobliżu (15 min.).
za opłatą oferta witalna; zabiegi upiekszające i wellness w spa

ALL INCLUSIVE:

-wszystkie posiłki w formie bufetu, wieczorami również ŕ la carte
-przekąski
-lokalne i międzynarodowe napoje alkoholowe i bezalkoholowe w godz. 10.00-02.00
-24h obsługa pokoi
-animacje i programy rozrywkowe
-oferta sportowa zgodnie z opisem

DLA DZIECI:

-mini club /teenie-club (dla nastolatków)
-Explorer`s Club (3-12 lat); otwarty w godz.9-22 wraz z pokojem i placem zabaw
-Core Zone Teens Club (13-17 lat)
-opieka wykwalifikowanego personelu
-niańka za opłatą,teren dla dzieci przy basenie, posiłki
-dziecięce menu, wysokie krzesełka
-programy animacyjne,
-zróżnicowany program animacyjny z konkurencjami sportowymi, kino dziecięce, co tydzień kemping na plaży

LOKALNA KATEGORIA:

5*****

UWAGA:

Nowożeńcy otrzymują 1 butelkę szampana 1 kosz owoców po przyjeździe, wykwintne śniadanie z szampanem do łóżka (rezerwacja u obsługi dla gości) oraz 15% zniżki w Spa. Proszę podać informację przy rezerwacji.

KARTY KREDYTOWE:

AX, MC, VI.

Internet:

www.dreamresorts.com

Opinie o hotelu:

pl.tripadvisor.com

świadczenia zawarte w cenie:

- przeloty tam i z powrotem
- transfery z/ do lotniska
- zakwaterowanie w DREAMS PALM BEACH PUNTA CANA
- all inclusive (AI)
- opłaty lotniskowe i podatki

Cena nie zawiera:

- ubezpieczenia
- kosztów wymaganych wiz
- wydatków osobistych
- napiwków
- wycieczek fakultatywnych

* - Rezydent:

Impreza bez opieki polskojęzycznego opiekuna i rezydenta, na miejscu jest anglojęzyczny lub niemieckojęzyczny przedstawiciel lokalnego biura kontrahenta. Wszelkie uwagi dotyczące pobytu, pokoju czy hotelu proszę zgłaszać bezpośrednio u niego. Numer kontaktowy do rezydenta i terminy spotkań będą wywieszone na tablicy informacyjnej w pobliżu recepcji.

* - Wiza:

- Podróżny zobowiązany jest do wykupienia karty turysty, kartę można wykupić na lotnisku na Dominikanie jej koszt to ok 10 USD.

Uwaga:

Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej kategorii. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwilę zapytania, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom ze względu na wyczerpanie się danych kategorii lotniczych

Informacje dodatkowe:

Oferta realizowana przez RUDOLF REISEN DEUTSCHLAND


ref:2372

Kitos kelionės datos

Zoetry Agua Punta Cana

Dominikos Respublika / Punta Kana / Lagunas De Nisibon
2608 €
 • Data: 2024-07-22 - 2024-07-27 (5 n)
 • Skrydžiai: Išv.WAW 07:40 -> PUJ 16:05
  Grįž: PUJ 18:10 -> WAW 12:10
 • Išvykimas: Iš Varšuvos
 • Maitinimas: Viskas įskaičiuota
 • - Keliautojų įvertinimas
 • 28 Vid. temperatūra kelionės metu
Plačiau

Aprašymas

Atsiprašome, tačiau šiuo metu viešbučio aprašymo neturime
ref:10921

Kitos kelionės datos

Apie kryptį