• Visos kelionės

  ITAKA kainomis!

 • Puiki galimybė įsigyti

  kelionę išsimokėtinai!

 • Daugelį viešbučių aplankėme patys!
 • ITAKA Lenkijoje

  Nr. 1

Paieškos rezultatų nėra. Norite kelionės pasiūlymo? Lauksime Jūsų skambučio +370 52 444 333 arba laiško info@kelionespervarsuva.lt


Apie kryptį

Kosta de la Luz yra pietvakarinė Ispanijos pakrantė, kurią skalauja Viduržemio jūra ir Atlanto vandenynas. Jos sostinė - Kadis. Puiki geografinė padėtis, turtinga istorija ir kultūra šį nedidelį kurortą padarė vienu iš populiariausių vietų poilsiui. Čia gausu istorinių paminklų ir unikalių gamtos kampelių, kurios traukia lankytojus.

Kosta De La Luz lankytinos vietos

 • Senovės romėnų Baelo Claudia miesto runos išliko iki mūsų laikų. Čia galima pamatyti bazilikos, gamyklos, forumo ir šventyklos griuvėsius. Taip pat archeologai rado teatrą, Izidės, Jupiterio ir Minervos šventyklas, valstybinį archyvą bei tris senovinius akvedukus, kuriais buvo tiekiamas vanduo gyventojams. II amžiuje miestas klestėjo ir vis labiau plėtėsi. Tuo metu čia buvo svarbus prekybos centras su Europa ir Šiaurės Afrika.
   
 • Maroko iškyšulys. Europoje yra tik viena vieta, iš kurios galima pamatyti Afriką. Tai Maroko iškyšulys. Jis yra pats piečiausias Europos taškas. Be to, šią vietą nuo Afrikos žemyno skiria tik keliolika kilometrų. Iš čia giedrą dieną galima grožėtis Afrikos paplūdimiais. Kasdien Maroko iškyšulys sulaukia tūkstančių turistų, juk tai viena iš lankomiausių Ispanijos vietų. Jis yra netoli Tarifos miesto, tad ir šiame mieste netrūksta lankytojų. Maroko iškyšulys geografiškai yra nedideliame pusiasalyje, kurį jungia dirbtinė užtvanka. Tačiau į čia patekti negalima, nes jau daugelį metų čia yra karinė bazė.
   
 • Matalascanas paplūdimys savo nuostabia gamta primena nacionalinius draustinius, o vietiniai gyventojai jį vadina „turistų nacionaline zona“. Būtent natūrali gamta yra šios teritorijos unikalumas ir išskirtinumas. Parko zona yra šalia Doniana gamtos parko, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Matalascanas paplūdimys per daugelį amžių išvengė civilizacijos įsikišimo, todėl dabar galima gėrėtis išsaugotu gamtos grožiu, švariu paplūdimiu su auksiniu smėliu.
   
 • Gonzalez Byass vynuogynas. Šalia Atlanto vandenyno, tarp El Puerto de Santa Maria ir Kadis miestų, yra puiki vieta – Gonzalez Byass vynuogynas. Turistams siūloma čia atvykti į vyno degustacijas. Vynuogynas yra Heres de la Frontera mieste, kuriame rasite daug vyno parduotuvių ir gamyklų. Kadaise šis vynuogynas priklausė garsiai Gonzalez Byass šeimai. Šiuo metu čia galima susipažinti su Andalūzijos regiono vynuogių auginimo ir vyno gamybos tradicijomis.
   
 • Romėnų laikotarpio archeologinis kompleksas. Kosta de la Luz pakrantėje yra vieta, kuri ypatingai traukia nuotykių ieškotojus. Tai Romėnų laikotarpio archeologinis kompleksas. I a. (atrastas 1997 m.) romėnų kelias puikiai išsilaikė iki mūsų dienų. Čia įkurtas nedidelis muziejus. 
   

Kurortai

 • Isla Canela yra ramus kurortas, nuo Ispanijos atskirtas siauru kanalu pietvakarių pakrantėje . Šiaurinėje dalyje rasite Guadiana pelkes, o pietinėje -  6 kilometrų smėlėtos pakrantės ruožą, taip pat yra kaimiškos užeigos ir modernus naktinis gyvenimas Punta del Moral mieste.
   
 • Isla Cristina verta aplankyti dėl nuostabių, plačių, 8 km ilgio smėlio paplūdimių. Čia yra keletas vietų, puikiai tinkamų buriavimui. Tai taip pat yra vienas iš svarbiausių Andalūzijoje uostas, garsėjantis savo šviežia ir konservuota žuvimi.
   
 • Punta Umbria. Pietinėje kurorto pusėje rasite keletą puikių paplūdimių. Artimiausias paplūdimys yra Playa La Mata Negra, kuriame siūloma įvairių vandens pramogų : burlentės, buriavimas, pasiplaukiojimas laivais. Šalia Paseo de la Ría pakrantės yra judri pėsčiųjų gatvė - Calle Ancha - joje rasite daug parduotuvių, barų, restoranų. Balandį mieste vyksta moliuskų festivalis - Festival de la Chirla y la Coquina.